8500TL laptop önerisi

hawtsauce

Kilopat
Makaleler
1
Yer
china
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ching chang huang wang cpu xing 3414g

shuwan shiluwan retwux 8030 tiwawatan

dedediar16 wuanxing la ramen ramin 3451 geekabitwuan

sulawciwang materebowng madderwaun eususw 3548

kim ling suwan kasuwan 42 ded shuwan

fanlingwuan fanllggw

学习进行时 全国生态环境保护大会17日至18日在京召开。习近平总书记出席会议并发表重要讲话。讲话中,习近平总书记深刻阐述了新征程上推进生态文明建设需要处理好的重大关系,系统部署了全面推进美丽中国建设的战略任务和重大举措。新华社《学习进行时》原创品牌栏目“讲习所”推出文章,与您一同感悟。

“我对生态环境工作历来看得很

这是2018年5月,习近平总书记在全国生态环境保护大会上所说的话。正是那次大会,正
Meslek
kapici
Sabah bir PC vardı internette beğendiğim açtım sayfayı dediki ındırım ben dedim efso hemen söyleyeyim babama. Gittim geldim bir baktım stok bıttı kardeş nereye gıdıyor? Hayır bir de zaten zar zor 7 bin TL üzeri laptopa zorladım şimdi bayağı sorun. 5 bin TL olan 1050 Ti'lar bitmiş! 1650 Ti gıdıyor, biri bana 7 bin veya 8500 TL laptop bulursa lütfen yazsın.

Kankam şimdi senin ne istediğinde önemli oyun oynamak için mi ders çalışmak için mi yoksa her ikisini aynı anda yapmak gibi mi çünkü ona göre bir laptop önerelim bunları da belirtirsen iyi olur.

Sabah bir PC vardı internette beğendiğim açtım sayfayı dediki ındırım ben dedim efso hemen söyleyeyim babama. Gittim geldim bir baktım stok bıttı kardeş nereye gıdıyor? Hayır bir de zaten zar zor 7 bin TL üzeri laptopa zorladım şimdi bayağı sorun. 5 bin TL olan 1050 Ti'lar bitmiş! 1650 Ti gıdıyor, biri bana 7 bin veya 8500 TL laptop bulursa lütfen yazsın.

Açık konuşmak gerekirse şuan laptop ve araba piyasası uçmuş durumda dolara göre de değişmiyor kafalarına göre fiyat arttıyorlar vaktin varsa bekleneni öneririm ama illa alacağım diyorsan

Alabileceğini en iyisi bu bunun bir üstü 11 binden başlıyor rtx li olanlar direk sipariş etmeni öneririm.

Bu fiyata 1660ti li laptop birdaha bulamazsın. 1650 ile arasında baya fark var edeceksen bence hemen değerlendir.

Monster'ın teknik servisi çok kaliteli olabilir, rakiplerine göre daha ucuz olabilir, (bu daha çok Tulpar modellerinde var). Ama kasası plastik ve eline alınca dağılacakmış gibi geliyor. Alınır ama ben şahsen tavsiye etmiyorum. Gittim inceledim ondan diyorum :)

Son düzenleme:
HP olanı alıyorum dostlar çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı