850TL 75Hz monitör tavsiyesi

benveflütümle

Hectopat
Makaleler
1
Ms değeri fazla önemli değil profesyonel oyuncu değilim Online oyunda oynamıyorum. (1-2 istisna dışında) Genelde AAA oyun oynuyorum şöyle güzel beni idare edebilecek bir şeyler yazarsanız memnun olurum. Aklıma en son BenQ GL2460BH 24" 1ms 75Hz (Analog + DVI + HDMI x1) Fiyatı yattı. Eğer daha iyisi varsa aklınızda çekinmeyin söyleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ms değeri fazla önemli değil profesyonel oyuncu değilim Online oyunda oynamıyorum. (1-2 istisna dışında) Genelde AAA oyun oynuyorum şöyle güzel beni idare edebilecek bir şeyler yazarsanız memnun olurum. Aklıma en son BenQ GL2460BH 24" 1ms 75Hz (Analog + DVI + HDMI x1) Fiyatı yattı. Eğer daha iyisi varsa aklınızda çekinmeyin söyleyin.
Linkini bıraktığınız monitör TN panel olduğu için görüntüsü pek iyi olmayacaktır bunu öneririm ben de satın aldım ama henüz gelmedi.

1.5 senedir sorunsuz kullandığım 2. Bilgisayarımda ki monitör. Hiçbir şekilde ekranda ölü piksel vs olmadı. Sorunsuz şekilde kullanmaktayım tavsiye ederim. Aşağıdaki link örnek olsun diye koydum vatan bilgisayarda stoğu bitmiş başka sitelere bakmanızı tavsiye ederim. IPS panel 75 hz ve Free Sync özelliği var. LG markası, monitör ve panel konusunda iyiler.

Eğer competitive oyunlar oynamıyorsanız, yada çok nadir oynuyorsanız kesinlikle TN panel almayın. IPS ve VA paneli tercih edin.

IMG_20200127_051902.png

Ben bu hafta 144hz monitör satın alıcam bu monitörü istersen sana uygun fiyata verebilirim. Temiz sorunsuz monitör boşa fazla para verme.

Eki Görüntüle 492641

Ben bu hafta 144hz monitör satın alıcam bu monitörü istersen sana uygun fiyata verebilirim. Temiz sorunsuz monitör boşa fazla para verme.
Reis monitörü bi 4 ay sonra alcam elinde tutarsan alabilirim belki bide özelliklerini yazarsan sevinirim :).
Eğer competitive oyunlar oynamıyorsanız, yada çok nadir oynuyorsanız kesinlikle TN panel almayın. IPS ve VA paneli tercih edin.
Bunu almanızı öneririm. AAA oyunlar için IPS almanız mantıklı olur.

Panele fazla dikkat etmiyordum teşekkür ederim

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı