850W Güç kaynağı önerisi

• Konuyu başlatan ksn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B

ksn

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba.
Arkadaşlar 850W 8x8 16 pin CPU güç besleme çıkışlı PSU lazım. Bütce öneremiyorum yurt dışındayım. Sizin önerilerinize göre buradan bulup bütceme uygun olanı alacağım. MSI X470 Pro Carbon anakartında kullanacagım. Teşekkürler.

Merhaba.
Arkadaşlar 850W 8x8 16 pin CPU güç besleme çıkışlı PSU lazım. Bütce öneremiyorum yurt dışındayım. Sizin önerilerinize göre buradan bulup bütceme uygun olanı alacağım. MSI X470 Pro Carbon anakartında kullanacagım. Teşekkürler.
AB üyesi bir ülkede yaşıyorsanız benim sürekli alış veriş yaptığım güzel ve sağlam bir site vereceğim, orada istediğiniz her türlü ürün mevcut. Hangi ülkedesiniz?

AB üyesi bir ülkede yaşıyorsanız benim sürekli alış veriş yaptığım güzel ve sağlam bir site vereceğim, orada istediğiniz her türlü ürün mevcut. Hangi ülkedesiniz?
Fransa hocam.
Seasonic Focus Plus (link ürünü incelemek adına)
Hocam bunda 8x8 16 pin CPU besleme çıkışı var demi? Gördüğüm kadarıyla var.

https://fr.alternate.be/PC-Builder#!/category/0/50

Bu linkte istediğin şekilde bütün psu'lar var. Şirketin fransadaki satış departmanı ve güvenli.
Ben Amazon ve Cdiscount sitelerinden alıyorum hocam. Bu vermiş olduğun site fiyatları iyiyse burdan alırım.
Seasonic Focus Plus (link ürünü incelemek adına)
Link ürünü incelemek adina derken ne kastettiniz hocam, bu ürünü kullandınızmı siz?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı