850W PSU önerisi

Alsın, dursun. PSU'nun yüksek olmasının bir zararı olmaz. Rahatça yeter, yükte bir sorun çıkarmaz. Bende aynı şekil yükseltme yapmayı düşünmüyordum, buna göre bir PSU almıştım. Olaylar gelişti, denk geldi yüksek PSU ihtiyacım oldu. Ne olur ne olmaz yüksek dursun. Bir daha satıp, yeni vs al uğraşmasın. Bütçesi de varmış.

RM850x 9K fiyatı mı var bende mi öyle gözüküyor? :D
Fiyata bakmamıştım varsa alınmaz. 3k civarıydı en son.

İndirimdeyken bunu önerebilrim.

Üstteki atılan NZXT PSU indirimdeyken direkt alın bir daha bu fiyatlara bulamayabilirsiniz.

Ekran kartınız nedir?

Sistemim:
Ekran kartı: Asus ROG Strix GTX 1060 6 GB 192 BİT

İleride 3090Ti, 4090 gibi bir kartlar almam genelde orta sınıf kartlar alıyorum diyorsan 850W gereksiz bence. 650-750W modellere yönelin.

Kasaya sığarsa bu.

Sığmayacağını düşünüyorsanız bu.

Bu bildigimiz GF1 olan model degil, duz GF, kapasitor kalitesi daha dusuk. Simdi videosu vardi da bulamadim.

Ustteki C850 PSU'yu alabilirsin.

Alsın, dursun. PSU'nun yüksek olmasının bir zararı olmaz. Rahatça yeter, yükte bir sorun çıkarmaz. Bende aynı şekil yükseltme yapmayı düşünmüyordum, buna göre bir PSU almıştım. Olaylar gelişti, denk geldi yüksek PSU ihtiyacım oldu. Ne olur ne olmaz yüksek dursun. Bir daha satıp, yeni vs al uğraşmasın. Bütçesi de varmış.

RM850x 9K fiyatı mı var bende mi öyle gözüküyor? :D

Sizde öyle gözüküyor hocam, 2900 fiyatı. Güzel PSU.

Fiyata bakmamıştım varsa alınmaz. 3k civarıydı en son.

Bunu önerebilirim.

O HX850. Benim dediğim RM850X.

Hx850 o fiyata daha iyi bir psu zaten onu seçin alacaksanız.
Arkadaşlarım abilerim.. İlgilerinizden ötürü teşekkür ederim. Almışşken iyi birşey alayım diye dediklerinize baktım ve kararımı Corsair HX850 Titanium sertifikasına sahip olanından almaya karar verdim.

Üstteki atılan NZXT PSU indirimdeyken direkt alın bir daha bu fiyatlara bulamayabilirsiniz.
NZXT PSU'ları iyi mi ya? PSU'dan pek anlamam almayı düşünüyorum ben de.

NZXT PSU'ları iyi mi ya? PSU'dan pek anlamam almayı düşünüyorum ben de.
Nzxt nin kendisi psu kartını üretmiyor. Üreten firmalar belli zaten onların birisinden kaliteli bir şey almış üzerine kasa ve fan takmış logosunu da basmış satıyor. Üst düzey ürün olduğundan kaliteli.

Yeni konular

Geri
Yukarı