8600 TL Sistem Toplama

merhaba,
Arkadaşlar Ben bu sistemi topladım.Sizce nasıl Dar boğaz yapar mı ? Bir sıkıntı çıkaracak parça var mı?
gtx 1060 yerine 1070 de seçebilirim.
Yardımcı olursanız çok sevinirim. Her türlü yorum yapabilirsiniz yorumlarınız benim için çok önemli.
Şimdi den çok teşekkür ediyorum
sistem linki

sistemim.PNG

merhaba,
Arkadaşlar Ben bu sistemi topladım.Sizce nasıl Dar boğaz yapar mı ? Bir sıkıntı çıkaracak parça var mı?
Yardımcı olursanız çok sevinirim. Her türlü yorum yapabilirsiniz yorumlarınız benim için çok önemli.
sistem linki

Eki Görüntüle 359298
Sistem berbat. Yeni konu açın yardımcı olalım.

merhaba,
sistem linki

Eki Görüntüle 359298
hocam 1-Ekran kartı kesinlikle sisteme olmamış rtx 2060 veya 1070 ti alabilirsiniz (incehesap da pahalı hepsiburada vs bakın ekran kartı için), ssd samsung evo öneririm ekran için 144hz desteklenen bir ekran işlemci de faazla olmuş ona yatırılan paraya ekran kartı alınabilir 8400 veya 2600 e felan dönülebilir bence 2600 b450m li bir sistem daha çok f/p olacaktır

hocam 1-Ekran kartı kesinlikle sisteme olmamış rtx 2060 veya 1070 ti alabilirsiniz (incehesap da pahalı hepsiburada vs bakın ekran kartı için), ssd samsung evo öneririm ekran için 144hz desteklenen bir ekran işlemci de faazla olmuş ona yatırılan paraya ekran kartı alınabilir 8400 veya 2600 e felan dönülebilir bence 2600 b450m li bir sistem daha çok f/p olacaktır
teşekkür ediyorum
GTX1060 iptal ettim GTX1070 veya 1070 Tİ olacak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı