8600M Sistemin GTA 5 Performansı

ReallZeus

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bu oyunu alacağım ancak sistemim yeterli mi bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistemin Özellikleri:
  • Intel i5 4200U
  • AMD Radeon 8600M
  • Windows 10
  • 4 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Yorumun için sağol.
Oyunu açmak içinde oynamak içinde yeterli. Düşük çözünürlük de orta - yüksek ayarlarda oynatıyor. Çözünürlüğü biraz yükseltip ayarları en düşüğe çekersenizde oynayabilirsiniz. Ama ramı yükseltmeniz gerek kesinlikle. Hala oynatmaz diyen olursa test videosunu paylaşayım.

Oyunu açmak içinde oynamak içinde yeterli. Düşük çözünürlük de orta - yüksek ayarlarda oynatıyor. Çözünürlüğü biraz yükseltip ayarları en düşüğe çekersenizde oynayabilirsiniz. Ama ramı yükseltmeniz gerek kesinlikle. Hala oynatmaz diyen olursa test videosunu paylaşayım.
GT130M minimum ayarlar 800x600 test edildi ve oyun 2'şer saniye arayla takılıp duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sonuç pek tatmin edici değil.
Defalarca söyledim zaten. GT130M'de test etmiştim ben daha önce, sürekli donuyordu. 8600 ise daha zayıf bir GPU zaten.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı