Kapalı 8700K, Corsair LL 120 - LL 140, EKWB ASUS M9H Monoblock

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Pikachu.34

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Bazı sağlık problemlerimden dolayı nakit ihtiyacım var dolayısıyla başlıkta belirttiğim ürünler satılıktır.

İşlemci, 3 kasım tarihinde Sinerji Bilgisayar'dan alınmıştır.

Corsair LL 120 3 adet ve LL 140 3 adet fan Amazon üzerinden bir iki ay önce alınmıştır ve hiç kullanılmamıştır.

EK-FB Asus M9H Monoblock, Ekwb kendi sitesi üzerinden alınmıştır ve yine hiç kullanılmamıştır.

Custom soğutma için çok büyük hevesle almıştım ama kısmet değilmiş. Bu konuda yardımlarını esirgemeyen arkadaşlardan da özür dilerim. Custom yapamayıp satmak zorunda kaldığım için.

Fiyat tekliflerine açığım. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar,

Öncelikle geçmiş olsun. Acil şifalar diliyorum hocam.

Corsair LL serisi fanların yanında kontrolcüsü var mıdır yoksa sadece tekli fan olarak mı satıyorsunuz? Fanlar için fiyat alabilir miyim.

Teşekkür ediyorum Allah razı olsun.

Fanlar 1 adet, 2adet ve 3 adet olarak kutulu. Hem 2 adet hem de 3 adet olanların kontrolcüsü var.

2 adet olan; Corsair LL Series LL140 RGB 140mm Dual Light Loop RGB LED PWM Fan 2 Fan Pack with Lighting Node Pro.

3 adet olan; Corsair LL Series LL120 RGB 120mm Dual Light Loop RGB LED PWM Fan 3 Fan Pack with Lighting Node Pro.

1 adet olan; Corsair LL Series LL140 RGB 140mm Dual Light Loop RGB LED PWM Fan Single Pack Cooling CO-9050073-WW.

Amazon siparişlerim sayfasından kopyaladım.

Aslında LL 120 3 adet olan seti pek bozmak istemiyorum. 3 adet LL 140 olsa. :)

Mobil olduğum için ve yeni arayüze pek alışamadığımdan yazdıklarım mesaj içerisinde çıkmamış. Şimdi fark ettim.

Fiyat olarak 3 adet için 500 düşünüyorum. 6 adet toplam maliyeti 1000 TL den fazla tutmuştu.

Corsair LL Series LL140 RGB 140mm Dual Light Loop RGB LED PWM Fan 2 Fan Pack with Lighting Node Pro.

Hocam geçmiş olsun. Eğer satılmadıysa bu ürün için fiyat almak isterim.

e mail: [email protected]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı