875 TL'ye Koçtaş Basic çalışma koltuğu alınır mı?

• Konuyu başlatan zvack
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 460

zvack

Hectopat
Makaleler
1
Bu fiyata alınır mı? Kuponla 875 gibi bir fiyata geliyor koltuk için bütçem en fazla 1250.

Şu anki koltuğum kendi kendine aşağı iniyor amörtisörü değiştirdim hala aynı mekanizması bozuldu muhtemelen koltuk almaktan başka çarem yok.

Sırt bölümündeki fileli tasarımı hariç aynı duruyorlar şu an kullandığım koltuk ile.
Yaklaşık 180cm ve 90 kiloyum öneriye de açığım teşekkürler.

Bu fiyata alınır mı? Kuponla 875 gibi bir fiyata geliyor koltuk için bütçem en fazla 1250.

Şu anki koltuğum kendi kendine aşağı iniyor amörtisörü değiştirdim hala aynı mekanizması bozuldu muhtemelen koltuk almaktan başka çarem yok.

Sırt bölümündeki fileli tasarımı hariç aynı duruyorlar şu an kullandığım koltuk ile.

Hocam Koçtaş'tan birebir bu koltuktan ve cok benzer modellerinden cok kez kullandim.
İlk aldiginizda gayet iyi guzel lakin bir sure sonra arkadaki file lackalasiyor ve genel olarak malzeme kaliteside pek yuksek degil.
Kendinizi kaldirmaya calistiginizda kolcaklari kirabiliyorsunuz 😁 😁

Cevrenizdeki spotculara bakin bence, ben şu an kullandigim koltugu 1kya almistim amortisoru haric sorunsuz onu da usendigime yenilemedim.

Bunun yerine daha iyi koltuklar var. Pek önermem. Mesela Seduna var. Benim kullandığım.

Hocam Koçtaş'tan birebir bu koltuktan ve cok benzer modellerinden cok kez kullandim.
İlk aldiginizda gayet iyi guzel lakin bir sure sonra arkadaki file lackalasiyor ve genel olarak malzeme kaliteside pek yuksek degil.
Kendinizi kaldirmaya calistiginizda kolcaklari kirabiliyorsunuz 😁 😁

Cevrenizdeki spotculara bakin bence, ben şu an kullandigim koltugu 1kya almistim amortisoru haric sorunsuz onu da usendigime yenilemedim.
Yakınımda bir tek koçtaş var maalesef, ikea olsa ordan alacağım ama Kocaeli’ye uzak. Çevre de çok mobilyacı da var aslında ama çalışma koltuğu değilde koltuk takımı tarzı ürünler satıyorlar. Mağaza’dan alma imkanım olsa bütçem artar.

Yakınımda bir tek Koçtaş var maalesef, IKEA olsa oradan alacağım ama Kocaeli'ye uzak. Çevre de çok mobilyacı da var aslında ama çalışma koltuğu değil de koltuk takımı tarzı ürünler satıyorlar. Mağaza'dan alma imkanım olsa bütçem artar.

İnternetten alamaz mısınız?

Uzun süre oturulmayacaksa mutfak sandalyesine benzer bir şey de alınabilir.
Hocam uzun süreden kastığınız nedir, attığım koltuk 1 buçuk yıl yada 2 yıl idare etse aslında sonra taşınacağım için muhtemelen o esna da koltuğu da aradan çıkartırım. Mutfak sandalyesi hiç rahat durmuyor. Trendyol gibi sitelerde de hep aynı tip koltuklar var bu bütçede.

Geri
Yukarı