875 TL'ye Koçtaş Basic çalışma koltuğu alınır mı?

• Konuyu başlatan zvack
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 463
Ikeanin bu tip koltuklari yillarca kullaniliyor kendim bizzat mavi delikli olani 7 yildir kullaniyorum sadece gecen sene sirtligi ortadan catladi yaslanirken ama koctasinkiler biraz dandik gibi. Mahalledeki mobilyacilarda kafa destekli olan ofis sandalyelerinden bulun 900 ya da 1000 liraya anlasin 250 liraya da bir tane ortopedik oturma minderi ya da bulabilirseniz visco minder alin iyi olur.

Bütçemi 3 ila 4 bin arası seviyeye çıkarma kararı aldım, Seduna Thunder Pro Fab iyi gözüküyor, önerisi olan var mı?

Bütçemi 3 ila 4 bin arası seviyeye çıkarma kararı aldım, Seduna Thunder Pro Fab iyi gözüküyor, önerisi olan var mı?
Trendyolda Seduna Blade Mood Fab 5255 lira 300 lira kupon ve naystan alirsan 4700 e falan geliyordu hala fiyat ayniysa ve kupon duruyorsa bir bak derim benim konumumda aynisini ikinci el 5000 e satiyor birisi ve kendisi de 5800 e almis.

Onun disinda Sedunadan baska secenegin yok gibi ama pisman edecegini dusunmuyorum o butcede o var en iyisi. Sorun cikarsa yazarsin parca vs gonderirler.

Trendyolda Seduna Blade Mood Fab 5255 lira 300 lira kupon ve naystan alirsan 4700 e falan geliyordu hala fiyat ayniysa ve kupon duruyorsa bir bak derim benim konumumda aynisini ikinci el 5000 e satiyor birisi ve kendisi de 5800 e almis.

Onun disinda Sedunadan baska secenegin yok gibi ama pisman edecegini dusunmuyorum o butcede o var en iyisi. Sorun cikarsa yazarsin parca vs gonderirler.
300TL kupon bitmiş ben sipariş ederken görmüştüm şuan yok. Nays ve 125lik kuponla 4970 civarı bir şeye denk geliyor Thunder Pro Fab iptal edip 1000 daha verip almaya değer mi?

300TL kupon bitmiş ben sipariş ederken görmüştüm şuan yok. Nays ve 125lik kuponla 4970 civarı bir şeye denk geliyor Thunder Pro Fab iptal edip 1000 daha verip almaya değer mi?
O da sana kalmis thunder proda yaylanma var blade moodda yaylanma yerine sirti yatiyor. Eger siparis ettiysen dert etme thunder pro da uzmez 1000 lira cepte kaldi dersin. Begenmezsen iade eder blade mood alirsin.

O da sana kalmis thunder proda yaylanma var blade moodda yaylanma yerine sirti yatiyor. Eger siparis ettiysen dert etme thunder pro da uzmez 1000 lira cepte kaldi dersin. Begenmezsen iade eder blade mood alirsin.
Aynen öyle yapıcam satıcıya sordum kumaş, sünger anlamında farklari da yokmuş sirt yatması da benim için önemli değil sadece tasarımı daha hoşuma gitti onun içinde 1300 daha vermeye gerek duymadım hem geçici kullanıcam taşınana kadar beni tutsa yeter. Buraya koltuk hakkında beğenip beğenmediğimi yazarım bir aksilik olmazsa özellikle mekanizmaya dikkat edecegim.

O da sana kalmis thunder Pro'da yaylanma var Blade moodda yaylanma yerine sirti yatiyor. Eger sipariş ettiysen dert etme thunder Pro da uzmez 1000 lira cepte kaldi dersin. Begenmezsen iade eder Blade mood alirsin.

Hocam thunder Pro ile Pro fab arasında değecek bir fark var mı bende ikisinden birini alacağım arada 700 TL fark var.

Hocam thunder Pro ile Pro fab arasında değecek bir fark var mı bende ikisinden birini alacağım arada 700 TL fark var.
Fab’da sırt kısmı da kumaş normalinde file.
Thunder Pro Fab Siyah modelinin 200’lük kuponu var şuan 4087TL’ye geliyor, Thunder Pro ise 3899TL biraz daha ekleyip Fab alın bence fileye yaslanmaya ben güvenemedim.

Fab'da sırt kısmı da kumaş normalinde file.
Thunder Pro Fab Siyah modelinin 200'lük kuponu var şu an 4087TL'ye geliyor, Thunder Pro ise 3899TL biraz daha ekleyip Fab alın bence fileye yaslanmaya ben güvenemedim.

Hocam uzun süreli kullanımlarda bel ağrısı yapıyor dedi birisi, deneme şansınız oldu mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı