8900 TL Bilgisayar İçin Televizyon Önerisi

Hypoxa

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese selamlar;

Yıllardır masaüstü bilgisayarım için televizyon kullanırım. LCD TV vardı uzun süredir kullanmakta olduğum.
Şimdi bilgisayar sistemimde çeşitli upgrade'ler yapmayı planladığımdan televizyonu da değiştirmek istiyorum.

Yaptığım araştırmalar sonucu bir kaç model belirleyip kafamda elektronik mağazalarına gittim.
Lakin orada gördüğüm LG'nin OLED televizyonunun görüntüsünü çok beğendim ve kafam karıştı iyice.

Şimdi öncelikle düşündüğüm model LG'nin 55C6 Modeli.
Bunu bilgisayarda günlük kullanımda film seyrederken ve oyun oynarken kullanacağım. Televizyon yayını ile uzaktan yakından alakam yok. Yıllardır hiç televizyon seyretmedim bile.

Sorum şu ki; oyun oynarken televizyondan yeterli performans alır mıyım?
Latency ya da FPS ile ilgili sorun yaşar mıyım?

Film için zaten ideal olduğunu düşünüyorum.
Bu arada soracak arkadaşlar için şimdiden söyleyeyim upgrade yaptığımda alacağım ekran kartı GTX 1080 ya da GTX 1080 ti olacak.
Ve son olarak televizyonun fiyatının 8.900 TL olduğunu ve tavsiyelerinizde çok uçuk rakamlar önermemenizi rica edeceğim.
Şimdiden teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı