8Bitdo gamepad alınır mı?

Yağız Özel

Decipat
Yer
Denizli
Daha fazla  
F310 var bütçende sıfır olarak. İkinci elden bulabilirsin belki F710.

Hocam bütçe 1200TL'ye çıktığında;

1710855255422.png

Sizce mantıklı mı?

Alınır tâbiki de.

Ben Xbox 8BitDo wired modelini kullanıyorum. Zamanında bayağı ucuza almıştım. 😀 bu fiyatlarda alınabilecek en iyi ürün. Birkaç detay hariç 9. nesil Xbox kontrolcüsünü aratmaz.

Hocam bende 8BitDo Ultimate Bluetooth modelini almayı düşünüyorum.

Burada atmıştı bir arkadaş ama aklıma takılan bir şey var mavi kırmızı ve beyazda uyumlu cihazlarda iOS Android ve Windows yazarken siyahta iOS Android yazıyor ama diğer açıklamasında Windows'ta yazıyor siyah olan Windows'u destekliyor mu?

Burada atmıştı bir arkadaş ama aklıma takılan bir şey var mavi kırmızı ve beyazda uyumlu cihazlarda iOS Android ve Windows yazarken siyahta iOS Android yazıyor ama diğer açıklamasında Windows'ta yazıyor siyah olan Windows'u destekliyor mu?
Muhtemelen yanlış açıklama girmişlerdir. Windows destekler.

Destekliyor.

aldım 1 aydır kullanıyorum. oynadığım tüm oyunlarda direk bağlanıyor. ölü bölgesi yok titreşim elde tutuş hissi falan çok güzel tavsiye ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı