8BitDo nasıldır?

Hem cihaz garantisi hem de hızlı ulaşması açısından daha mantıklı bence. Fiyat kısmı da önemli tabi. Bütçeniz yetmiyorsa amazondan alabilirsiniz.
Kolay kolay bozulan bir ürün değildir zaten bu gamepad.
Anladım, N11'den almak daha iyi benim için hem garanti hem ulaşma açısından. Cevaplarınız için herkese teşekkür ederim N11 linkindeki Xbox'u aldım.

8BitDo'nun hassaslığı çok iyi, aşırı kaliteli. Sadece D-pad kısmı biraz kütük gibi. Attığın ürün yerine Ultimate C 2.4G almak daha mantıklı. Vergi ve kargo dahil 1400TL. Attığın ürünün Bluetooth bağlantısı Switch için, 2.4G Windows için. Type-C kablo ile şarj olduğu için istasyonuna gerek yok bence. O kadar para vereceksen Xbox al daha iyi.

Amazon.com.tr

Forumda yeni kontroller araştırması yaptığımda bu marka kolun önerildiğini gördüm. Ben normalde Logitech F710 kullanıyorum ve bu kolda temassızlık, deadzone ve kalitesiz malzeme gibi sorunları var ve ben çoğunlukla Assetto Corsa competizone, F1 23 gibi araç yarışları oynadığımdan dolayı artık keyif almıyorum. FIFA'da hareket yapamıyorum, yeni bir kontroller almaya karar verdim.

Bu kol önerildi, 3 taksit + gümrük ile 3500'TL'ye geliyor. Ulaşma süresi 30 Nisan deniliyor. Bir kol için bu kadar bekleme süresi anlamsız ama önerenleri çok gördüm. Bu konuda öneri yapabilir misiniz? 3 taksit ile alabileceğim maksimum 2500 liraya kalite bir kontrolcü istiyorum.
Linkte 8bitdo 3 taksit 2200e alınıyor

Linkte 8bitdo 3 taksit 2200e alınıyor
Gümrük vs ile o fiyata geliyordu da, şu an xbox one 9.nesil kontrolleri aldım. Alışmak zaman alacak çünkü F710'a göre turlarda 2 saniye daha yavaşım. Analog çok küçük ve yeri de garip geliyor. Umarım zamanla alışırım. Önerileriniz için teşekkürler.

Gümrük vs ile o fiyata geliyordu da, şu an xbox one 9.nesil kontrolleri aldım. Alışmak zaman alacak çünkü F710'a göre turlarda 2 saniye daha yavaşım. Analog çok küçük ve yeri de garip geliyor. Umarım zamanla alışırım. Önerileriniz için teşekkürler.
Gümrük dahil 2200e geliyor zaten amazonda gümrüğü satın alırken ödüyorsun

Yeni konular

Geri
Yukarı