8BitDo Ultimate Bluetooth bilgisayarda kullanmak için uygun mudur?

Aralarında çok fark var.

Bluetooth olanda hall effect joystick var, bu da 0 deadzone sağlıyor ve asla drift olmuyor. Bluetooth'un Switch mod ile bağladığında motion control/gyro kullanabiliyorsun. Bluetooth'un pil 10 saat kadar daha çok gidiyor.

Bluetooth tercih edilmeli, eğer Xbox dizilimi istiyorsan yukarda tuşların satıldığı linki verdim.

Aralarında çok fark var.

Bluetooth olanda hall effect joystick var, bu da 0 deadzone sağlıyor ve asla drift olmuyor. Bluetooth'un Switch mod ile bağladığında motion control/gyro kullanabiliyorsun. Bluetooth'un pil 10 saat kadar daha çok gidiyor.

Bluetooth tercih edilmeli, eğer Xbox dizilimi istiyorsan yukarda tuşların satıldığı linki verdim.
Teşekkürler cevabınız için, siz nereden almıştınız acaba, pro versiyonu şuan TR de stoklu bulamıyorum. Yurtdışı amazondan almayı planlıyorum ancak garanti durumu ne olur bilemedim. Gizala sadece kendi sattığı ürünlere garanti veriyor.

Son düzenleme:
@Xibalba
Dostum merhaba ben de 8BitDo almayı düşünüyorum, Amazon'daki satıcı (jeux video petits prix) güvenilir mi ve siz ondan mı aldınız? Replikasını falan yollar diye güvenemedim.
Ikinci sorum da bir de bu aşağıdaki modeli düşünüyorum aradaki farka Amazon'daki değer mi, yolsa banggoodakini alayım mı?

Merhabalar, gayet bilgilendirici bir içerik olmuş teşekkürler. Merak ettiğim şey pcye bağlandığında xbox gamepad olarak mı gözüküyor yoksa switch gamepad olarak mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı