Elektronik 8BitDo Ultimate Bluetooth Controller 1.869,90 TL!

Ürün geleli 2 gün oldu ve ürün orijinal yazılım güncellemesi yapıp uygulamasını indirdim hemen tanıdı ve kutusunda da hall effect olduğu belirtilmiş. Ben çantalı paketi aldım çantasıda geldi sıkıntısız ürünü beğendim oyunlarda da test ettim WWE 2K24, FC24 Mafia'da denedim.

Hayırlı olsun öncelikle. Ben uzun süredir kullanmaktayım bu gamepadi. Özellikle FC24 oynuyorum en uzun oynadığım süre yaklaşık 6 saat civarında. Dock devamlı bilgisayara bağlı ve harici herhangi bir şey için kullanmıyorum bilgisayarı daha şarjının bittiğini görmedim. Yanılmıyorsam 10 saat üzeri kullanım sunuyordu. Hatta yeni bir konu açacağım bilgilendirme için. Diğer kollar bende tetik parmak rahatsızlığa sebep oldu. Bu kolun tasarımı benim gibi büyük ellere sahip olanlar için harika. Aylardır kullanıyorum çok şükür bir sorunla karşılaşmadım. İyi günlerde kullanın dostlar.

Selamlar, AliExpressten alımlarda İstanbul'a ortalama olarak kaç günde gelir. Alanlar kaç günde eline ulaştığı bilgisini paylaşabilir mi? Sipariş vereceğim de ona göre adres gireyim.

Selamlar, AliExpress'ten alımlarda İstanbul'a ortalama olarak kaç günde gelir. Alanlar kaç günde eline ulaştığı bilgisini paylaşabilir mi? Sipariş vereceğim de ona göre adres gireyim.

Benim aldığım zaman da 15 günü geçti bayramdan ötürü, şu an alırsanız 15 günden daha erken sürede gelir hadi bilemedin 8-9 gün.

Yeni konular

Geri
Yukarı