Elektronik 8BitDo Ultimate C 2.4G Kablosuz Controller 1.179 TL(Prime)

TR piyasası ile Avrupa piyasası aynı değil bunun en büyük örneği Steam'dir adamlar bile dolar kurunu döndüler yetişemiyorlar çünkü Avrupa'da kur sabit gibi bir şey TR öyle mi sürekli dalgalı geliyor ama yükselen bir dalga ben çok satan şey dediğimde dünya için dedim Rampage ürünlerininde zaten çok sattığını düşünmüyorum o fiyatlara bile satamıyorlar. Teknolojiden az buçuk anlayan birisi Rampage vb. markaları görünce yön değiştirir ben laptop soğutucusu aldım mesela uygun diye aldım onunda tek görevi fan dönüyor yani bir sıkıntı çıkmaz diye aldım haha :D

Amazon TR de en çok satan fareler 1 tane bile Rampage vb. marka yok buyurun çok satıyor dediniz ya.
Amazon'da adam akıllı Rampage ürünü yok çünkü. Genelde Trendyol'dan alıyorlar Rampage'yi.

Hepsiburada sitesi buyurun :D

Trendyol buyurun:

Full Rampage dolu.

Hepsiburada sitesi buyurun :D

Trendyol buyurun:

Performax diye saçma sapan bir marka bile Rampage'den çok satmış Trendyol'da hahaha.
Performax saçma sapan mı? Güldürüyorsun beni hocam 🤣

Favori değil kral satanlara bakacaksın :D parasını verecekler alınan ürünler önemli favori kimin umurunda zaten ülkenin yarısı asgari ücret alıyor neredeyse favoriye gidip de 3K mouse eklemez :D

Vallahi benim için konu bitmiştir gerekli linkleri attım takdir üyelerin dünyada çok satan ürünler kalitelidir giriş sınıfır olur orta sınıf olur ne olursa olsun sınıfında iyidir çok satıyorsa Rampage vb. markaları kullananlarda zorunlu kullanıyor parası olsa o markayı tercih etmez tercih eden varsa parası olup helal olsun derim diyeceklerim bu kadar.

Favori değil kral satanlara bakacaksın :D parasını verecekler alınan ürünler önemli favori kimin umurunda zaten ülkenin yarısı asgari ücret alıyor neredeyse favoriye gidip de 3K mouse eklemez :D

Vallahi benim için konu bitmiştir gerekli linkleri attım takdir üyelerin dünyada çok satan ürünler kalitelidir giriş sınıfır olur orta sınıf olur ne olursa olsun sınıfında iyidir çok satıyorsa Rampage vb. markaları kullananlarda zorunlu kullanıyor parası olsa o markayı tercih etmez tercih eden varsa parası olup helal olsun derim diyeceklerim bu kadar.
Rampage fiyatına daha iyileri var hocam :)

Xbox için alcak varsa almasın ürün Xbox' ta çalışmıyor, ben PC de kullanıyorum, Xbox Series S de denedim görmüyor cihazı, bi arkadaş cihazın ederi 800tl civarı bende bu fiyata aldım

Yeni konular

Geri
Yukarı