8Bitdo Ultimate C nereden alınabilir?

yigitw

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
XFX RX 570 4GB / AMD Ryzen 3 3100 3.6 GHz / Asus Prime a320m-R / XPG 8 Gb Ram /
Adata 480 GB SSD / GamePower GP 550 Watt / Samsung LC24RG50FZRXUF 24' 144 Hz FHD
8BitDo Ultimate C wired modelini Amazon'dan toplam 917 TL'ye aldım bugün fakat Banggod'da Wireless modeli kupon ile 1094 TL'ye denk geliyor ama Banggod'dan alırsam sıkıntı yaşayanları da gördüm.

Adres konusunda, yanlış ürün, ek ücret, hasarlı kargo gibi şeylerle karşılaşır mıyım Banggod'da? Açıkçası fiyat farkı azken Banggod'dan Wireless modelini almak çok cazip geliyor fakat hiçbir konuda sıkıntı yaşamak istemiyorum. Sizce sıkıntı yaşar mıyım? Amazon'dan ürünü iptal edip Banggod'dan sipariş vereyim mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
8BitDo Ultimate C wired modelini Amazon'dan toplam 917 TL'ye aldım bugün fakat Banggod'da Wireless modeli kupon ile 1094 TL'ye denk geliyor ama Banggod'dan alırsam sıkıntı yaşayanları da gördüm.

Adres konusunda, yanlış ürün, ek ücret, hasarlı kargo gibi şeylerle karşılaşır mıyım Banggod'da? Açıkçası fiyat farkı azken Banggod'dan Wireless modelini almak çok cazip geliyor fakat hiçbir konuda sıkıntı yaşamak istemiyorum. Sizce sıkıntı yaşar mıyım? Amazon'dan ürünü iptal edip Banggod'dan sipariş vereyim mi?

Hocam Amazon linkini atar mısınız?

Hocam sizin alacağınız kablosuz model Xbox Series S de uyumlu olur mu?
Onun linkini de atabilir misiniz?
Xbox uyumlu olanlar için 8BitDo Ultimate Kablolu Controller Xbox Series X Series S - 0ne & Windows Beyaz - 1,137.29 TL + KDV

Xbox uyumlu değil bu ürün başka modeli alması lazım.

Geri
Yukarı