8BitDo Ultimate nereden Alınır?

Gümrük ürün fiyatına dahil.
Tamam hocam sipariş geçtim 1097 tlye geldi ürün.Vergiler de dahildir inşallah fiyat içinde.

Tamam hocam sipariş geçtim 1097 tlye geldi ürün.Vergiler de dahildir inşallah fiyat içinde.
İlk defa gamepad aldım,umarım fiyatını hakeden bir üründür.

Gümrük ürün fiyatına dahil.
Hocam şimdi başka konularda gördüm,Turkey direk vs.yazmislar kargo için. Ben telefondan verdim siparişimi kargo sectirmedi bende.Herhangi bir sıkıntı olur mu sizce?

Son düzenleme:

İlk defa gamepad aldım,umarım fiyatını hakeden bir üründür.

Hocam şimdi başka konularda gördüm,Turkey direk vs.yazmislar kargo için. Ben telefondan verdim siparişimi kargo sectirmedi bende.Herhangi bir sıkıntı olur mu sizce?
Hocam selamlar tr banggood değil de m banggod'dan aldınız galiba. Ürün kaç günde geldi ve ek gümrük vergisi çıktı mı?

Ek gümrük vs. ekstra bir şey ödememistim. 14 günde elime ulaştı. Satıcı tam hatırlamıyorum.

8BitDo Ultimate C bluetooth Oyun Kumandası Kablosuz Oyun Kumandası PC Windows Steam Deck Android için İçinde Altı Eksenli Algılayıcı ALPS Joysticks içerir

Hocam sizinki bunlardan hangisiydi biri Bluetooth'lu olan diğeri USB'li?

8BitDo Ultimate C bluetooth Oyun Kumandası Kablosuz Oyun Kumandası PC Windows Steam Deck Android için İçinde Altı Eksenli Algılayıcı ALPS Joysticks içerir

Hocam sizinki bunlardan hangisiydi biri Bluetooth'lu olan diğeri USB'li?
2.4 Wireless dongle olan üstteki.

Hocam tuşları kalitesiz hissettiriyor ve çok ses çıkartıyor denmiş sizin deneyiminiz nasıl memnun musunuz?
Hocam ben Logitech f310,f710, PS4 ve xbox koluyla karşılaştırdım. Logitechlerden bariz şekilde kaliteli. Xbox kolu fiyatına göre iyi değil bu kola kıyasla. Tuş sesi lb ve rb tuşları biraz sesli kalan tuşlar sesi fazla değil. Kolun kendisi de tuşları da gayet kaliteli hissettiriyor. Sizin için de fotoğraf atım. Kesinlikle parasını hakediyor gönül rahatlığıyla alabilirsin.
IMG_20240405_203912.jpg

Hocam ben Logitech f310,f710, PS4 ve xbox koluyla karşılaştırdım. Logitechlerden bariz şekilde kaliteli. Xbox kolu fiyatına göre iyi değil bu kola kıyasla. Tuş sesi lb ve rb tuşları biraz sesli kalan tuşlar sesi fazla değil. Kolun kendisi de tuşları da gayet kaliteli hissettiriyor. Sizin için de fotoğraf atım. Kesinlikle parasını hakediyor gönül rahatlığıyla alabilirsin.Eki Görüntüle 2159973
Çok teşekkür ederim hocam deneyimlerinizi paylaştığınız için ucuz olan linki sipariş vereceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı