8BitDo Ultimate vs 8BitDo Ultimate C

Saiyan35

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, aşağıda eklediğim modeller arasında kaldım. 3 ünün de arasında ciddi fiyat farkları var konuyla alakalı bilgi sahibi birisi yardımcı olursa sevinirim. Örneğin Ultimate C modeli 1200 TL iken Ultimate wired modeli 1900 TL Wireless modeliyse Amazon indirimiyle 2500 TL'ye alınabiliyor şu an. Sizce hangisini tercih etmeliyim, gamepadle Single Player hikayeli oyunlar oynuyorum sadece FPS oyunlarda direkt klavye mouse tercih ediyorum. Daha çok souls-like oyunlar PlayStation exclusive olup PC'ye portlanan oyunlar gibi oyunlarda gamepad tercih ediyorum.

ultimate c
ultimate wired
ultimate wireless

Hocam yaklaşık 1 ay önce aynı satıcıdan Ultimate Wireless modelini aldım. O da yaklaşık 2.300 gibi bir fiyata geldi (ithalat ücreti depozitosu zamlanmış şu an maalesef). Ürünü kullanıyorum gerçekten çok güzel, herhangi bir problem yok. Uygulaması var zaten bütün ayarlamalar oradan yapılabiliyor. Sadece FIFA değil de FPS oyunları da oynadığım için bu bütçelere çıktım. Ve deadzone oranı 'daha pahalı' diğer kollarla aynı. Bir de x/y ve a/b yerleri farklı ama tuşlara bakarak oynamadığım için benim için bir sorun olmuyor. Bu fiyat skalasında alınabilecek en uygun kollardan biridir. Tavsiye ederim.

Hocam yaklaşık 1 ay önce aynı satıcıdan Ultimate Wireless modelini aldım. O da yaklaşık 2.300 gibi bir fiyata geldi (ithalat ücreti depozitosu zamlanmış şu an maalesef). Ürünü kullanıyorum gerçekten çok güzel, herhangi bir problem yok. Uygulaması var zaten bütün ayarlamalar oradan yapılabiliyor. Sadece FIFA değil de FPS oyunları da oynadığım için bu bütçelere çıktım. Ve deadzone oranı 'daha pahalı' diğer kollarla aynı. Bir de x/y ve a/b yerleri farklı ama tuşlara bakarak oynamadığım için benim için bir sorun olmuyor. Bu fiyat skalasında alınabilecek en uygun kollardan biridir. Tavsiye ederim.

Anladım Ultimate C ve Ultimate Wireless arasındaki farka değer mi diyorsun. Arada 1000 tl civarı bir fark var çünkü.

Son düzenleme:
Evet, gerek hall effect gerek charging dock için değer. Şarj bitse bile içinden çıkan kısa Type-C kablosu ile devam edebilirsin. Kablo gerçekten kısa.

Geri
Yukarı