8BitDo Ultimate wired Controller nereden alınır?

Kratos127

Femtopat
Daha fazla  
İki site arasında kaldım. Biri AliExpress diğeride Amazon aralarında ki fiyat farkı Amazon'da 200 TL daha fazla kargo süresi sorun değil benim için ama iade kısmı biraz kafamı karıştırdı. Bu yüzden aradaki fiyat farkını ödemeye değer mi?

Ha bir de neden wired? Bluetooth olanı alsana Amazon'dan işte? Wired alacaksan da wired for Xbox olanı al, hall effect oluyor Xbox olanı. PC'ye de uyumlu zaten.

Bluetooth versiyonu biraz pahalı geldi ve bilgisayarımda Bluetooth özelliği yok. Xbox modeli ile benim alacağım model arasında fark yok diye biliyorum.İkisinin özelliklerine nereden bakabilirim?

Bluetooth versiyonu biraz pahalı geldi ve bilgisayarımda Bluetooth özelliği yok. Xbox modeli ile benim alacağım model arasında fark yok diye biliyorum.İkisinin özelliklerine nereden bakabilirim?
Fark var, hall effect var Xbox modelinde. Ayrıca Bluetooth olanının içinden 2.4G adaptör çıkıyor. Arkasında modları var Bluetooth ve 2.4G diye.

Fark var, hall effect var Xbox modelinde. Ayrıca Bluetooth olanının içinden 2.4G adaptör çıkıyor. Arkasında modları var Bluetooth ve 2.4G diye.

Sanırım dediğiniz gibi yapacağım. Hall effect olduğunu sanıyordum diyerinde sağ olun.

Bir sorum daha var sizin attığınız modelde adaptive trigger özelliğinde var mı?

Son düzenleme:
Ha bir de neden wired? Bluetooth olanı alsana Amazon'dan işte? Wired alacaksan da wired for Xbox olanı al, hall effect oluyor Xbox olanı. PC'ye de uyumlu zaten.

Bende bu modeli alacağım ama kablolu olanını. AliExpress'te 720 TL'ye geliyor. Fark var mıdır kablosuz versiyonuyla?

Yeni konular

Geri
Yukarı