8BitDo Ultimate wired ve Ultimate wired C farkları neler?

Hocam merhabalar. Bir tanesini alacağım ama mesela 8Bitdo Ultimate Wired Controller Amazon'dan olduğu halde neden bu kadar ucuz? Yurt dışından geleceği için mi bu kadar ucuz?
Gümrük parası, kargo maliyeti derken o para yine 1200-1300 TL gibi bir şeye denk gelir. Ayrıca alacaksanız bana kalırsa Xbox modeli değil, normal Ultimate Wired almanız daha iyi olacaktır.

Gümrük parası, kargo maliyeti derken o para yine 1200-1300 TL gibi bir şeye denk gelir. Ayrıca alacaksanız bana kalırsa Xbox modeli değil, normal Ultimate Wired almanız daha iyi olacaktır.
Attığınız Gizala linkinden Ultimate Wired'ı aldım hocam.
Peki bu Hall Effect eksikliği büyük bir eksiklik midir?

Attığınız Gizala linkinden Ultimate Wired'ı aldım hocam.
Peki bu Hall Effect eksikliği büyük bir eksiklik midir?
Linki ben atmadım hocam ama oradan almanız iyi olmuş ve güzel model almışsınız. Sizin aldığınız üründe Hall Effect mevcut lakin Xbox sürümünde yok umarım normal olan Ultimate Wired'ı almışsınızdır.

Linki ben atmadım hocam ama oradan almanız iyi olmuş ve güzel model almışsınız. Sizin aldığınız üründe Hall Effect mevcut lakin Xbox sürümünde yok umarım normal olan Ultimate Wired'ı almışsınızdır.
Hocam kusura bakmayın yorgundum alıntıları karıştırdım.
Ultimate Wired olanı aldım ama Hall Effect olayı sadece Ultimate Bluetooth versiyonunda var falan diyorlar. Artık aldık yapacak bir şey yok. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı