8BitDo Ultimate wired vs 8BitDo Ultimate C vs Xbox gamepad 9.nesil

Anladım teşekkür ederim. Peki bu girmeyen oyunları ne yapabilirim? Aslında pek bir bilgim yok o yüzden olabilir.
Firmware update yapmayı deneyebilirsiniz. Biraz araştırma yaptım internette, problem daha çok Epic Games kaynaklı gözüküyor Fortnite için. Diğer oyunlarda algılamama gibi bir şikayet görmedim. Xinput'a alarak çözmüş kullanıcılar.

Firmware Update yapmayı deneyebilirsiniz. Biraz araştırma yaptım internette, problem daha çok Epic Games kaynaklı gözüküyor Fortnite için. Diğer oyunlarda algılamama gibi bir şikayet görmedim. Xinput'a alarak çözmüş kullanıcılar.

Aynen bende öyle gördüm xinputa alarak yaptıklarını gördüm ancak ben nasıl yapacağımı bilmiyorum maalesef acemiyim bu tür şeylerde bulabileceğim video varsa link atarsanız çok sevinirim.

Aynen bende öyle gördüm xinputa alarak yaptıklarını gördüm ancak ben nasıl yapacağımı bilmiyorum maalesef acemiyim bu tür şeylerde bulabileceğim video varsa link atarsanız çok sevinirim.
Açıkçası bende bilmiyorum, genelde üstünde button olur lakin bu modellerde bir tuş kombinasyonu yaparak geçiyordu sanırsam.

Yeni konular

Geri
Yukarı