8D Müzik

BaserisX

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Belki aramızda bilmeyenler vardır. Youtube'da 8D müzik paylaşan kanal var. Tam verim alabilmeniz için kulaklık kullanmanız gerekiyor. Gerçekten muhteşem. Sizde deneyin:)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8D müzik denmesi tamamen ilgi çekmek için. Biraz ilgilenenler bilir bu olay en basit ses düzenleme programında yapılabilen yıllardır olan 'panning' denilen işlem + reverb efekti. Şarkının tümüne böyle uygulanması bence güzel değil ama keşke bu kadar tutacağını bilseydim de yıllar önce yapıp böyle bir kanal açsaydım.

8D müzik denmesi tamamen ilgi çekmek için. Biraz ilgilenenler bilir bu olay en basit ses düzenleme programında yapılabilen yıllardır olan 'panning' denilen işlem + reverb efekti. Şarkının tümüne böyle uygulanması bence güzel değil ama keşke bu kadar tutacağını bilseydim de yıllar önce yapıp böyle bir kanal açsaydım.

Denemeden bilemezsin ki keşke deneseydin kardeşim

Her 8D müzik güzel olmuyor. Bazıları yapamıyor galiba. Sesi bir taraftan öyle çok veriyorlar, resmen gözümden yaş geliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı