8GB RAM ile 4GB RAM Arasındaki Büyük Fark

Ram oyunlardaki fps yi artırmaz oyundaki takılma sorunlarını ortadan kaldırır ve artık 6gb den az ram li pc devri bitti ne yazık ki

Ben en büyük farkı GTA 5'te yaşadım. Ram'in biri bozulmuştu. 4gb takıldım bir ara ve o zamanlar GTA 5 kasıyordu ayarları düşürmeme rağmen! 4GB yeni ram takıp 8 GB ram olunca işte o zaman rahat rahat oynayabildim...Herkes diyor o kadar fark yok filan ama gerçekten dağlar kadar fark var.

Ben en büyük farkı GTA 5'te yaşadım. Ram'in biri bozulmuştu. 4gb takıldım bir ara ve o zamanlar GTA 5 kasıyordu ayarları düşürmeme rağmen! 4GB yeni ram takıp 8 GB ram olunca işte o zaman rahat rahat oynayabildim...Herkes diyor o kadar fark yok filan ama gerçekten dağlar kadar fark var.
Fark, mevcut bellek yetmediği zaman ortaya çıkıyor ama 16 GB belleği olan biri 32 GB yaparsa hiç bir fark olmaz işte:).

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı