DDR 2 4GB RAM ile 8 GB arasındaki fark?

catintayme

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim ddr2. 2gb ram var bunu yükseltecem. 2 seçeneğim var 4 ve 8 gb arasında çok fark var mıdır? Oyunlarda bana etkisi olur mu?

Bende de DDR2 sistem var. Ram yükseltmeyi ben de düşünmüştüm ama mantıksız olduğunu farkettim ve vazgeçtim. Bence yeni sistem almayı düşünmelisin.

Anakartım Foxconn g41m-s. Birde bu anakartın özelliklerine baktım ama bişey anlamadım. Bu anakartın overclock desteği var mı?

İşlemcim (e2200) izin veriyor ama bir türlü yapamıyorum. Acaba bios sürümü ile alakası var mı? Şimdiye kadar hiç güncellemedim.
Birde bios usb ile mi güncelleniyor?

Bios güncellemesi de kullanıcı kılavuzunda yazar, exe uzantılar windows üzerinden kurulabiliyor. Benim kullandığım 3-4 laptobun hepsinde exe uzantılı driver vardı, USB ile update yapmam gerekmedi.

Daha ayrıntılı bilgi için overclock forumuna mesaj yazarsan daha net cevaplar alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı