8GB vs 16GB

Alan birkaç arkadaşım var memnunlar o yüzden aldım hocam bir de uygun fiyat.
Zaten PC'yi 5-6 ay kullanıp üniversteye gideceğim 5-6 ay sıkıntı çıkarmasında.

Öyle yapacağım önerin için teşekkürler. Gamegaraj sitesinden bir şey alırken alısveris yapılıyor sonra bir tane IBAN'a para yatirmamı istiyor ne yapmalıyım acaba bilgisi olan var mı?
8 GB günümüz oyunları için yetersiz gelmeye başladı. 16 GB almanızı öneririm. Ayrıca rica etsem sistemi aldıktan sonra incelemesini yapar mısınız? Game Garaj sitesine ait kaynaklar bayağı az. İncelemeniz çoğu kişinin işine yarayabilir.

8 GB günümüz oyunları için yetersiz gelmeye başladı. 16 GB almanızı öneririm. Ayrıca rica etsem sistemi aldıktan sonra incelemesini yapar mısınız? Game garaj sitesine ait kaynaklar bayağı az. İncelemeniz çoğu kişinin işine yarayabilir?
RAM'e maalesef bütçem yetmedi 8GB 3200mhz aldım şimdilik ilerleyen zamanlarda artırabilirim ve zaten 5-6 gibi bir süre kullanacağım o yüzden yeterli bence
Yardımcı olacaksa tabii ki yaparım video şeklindemi yoksa fotoğraf konu şeklindemi olsun hocam bir de hatırlatırsanız 10 gün sonra falan tam net bilgim yok ne zaman geleceğine dair.

RAM'e maalesef bütçem yetmedi 8GB 3200mhz aldım şimdilik ilerleyen zamanlarda artırabilirim ve zaten 5-6 gibi bir süre kullanacağım o yüzden yeterli bence
Yardımcı olacaksa tabii ki yaparım video şeklindemi yoksa fotoğraf konu şeklindemi olsun hocam bir de hatırlatırsanız 10 gün sonra falan tam net bilgim yok ne zaman geleceğine dair.
Fotoğraf veya video şeklinde olması hiç sorun değil. Yeterki biz forum üyelerini aydınlatıcı ve bu marka hakkında biraz daha fazla bilgi sahibi yapabilecek bir inceleme olsun. Teklifimi kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. Hatırladığım zamanlar bu konu altında mesaj göndererek size de hatırlatırım. Ha bir ricam daha var. İncelemeyi yaparsanız benide etiketler misiniz? Bazen geç saatler de girdiğim için konuları göremiyorum.

Bu arada aldığım sistem aqarius 5an sistemi özellikleri şöyle.
İslemci: Ryzen 5 2600
Ekran kartı: INNO3D GTX 1650SUPER
Anakart: ASUS B450M-Dragon.
RAM: Crucial Ballistix 8 GB 3200MHz.
SSD-depolama: Crucial BX500 480GB 540/500MBs 2.5.

İslemci: Ryzen 5 2600
Ekran kartı: INNO3D GTX 1650SUPER
Tamamdır. Sistem parçalarından ziyade kasa, kablolama ve PSU'yu incelerseniz çok makbule geçer.

Fotoğraf veya video şeklinde olması hiç sorun değil. Yeterki biz forum üyelerini aydınlatıcı ve bu marka hakkında biraz daha fazla bilgi sahibi yapabilecek bir inceleme olsun. Teklifimi kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. Hatırladığım zamanlar bu konu altında mesaj göndererek size de hatırlatırım. Ha bir ricam daha var. İncelemeyi yaparsanız beni de etiketler misiniz? Bazen geç saatler de girdiğim için konuları göremiyorum.

Etiketlerim tabii ki bende PC almadan önce detaylıca görmek isterim ve bayada araştırdım dediğiniz gibi fiziksel olarak sistemin 1 tane incelemesi var oda 3 dakika gibi kısa bir süre ve pek fazla bilgi verilmemiş diğer incelemelerde PC üzerinden ekran videosu ile sistemi değerlendirme şeklinde sistem gelince video işini beceremem gibi ama fotoğraflı şekilde yaparım iyi geceler.

İslemci: Ryzen 5 2600.
Ekran kartı: INNO3D GTX 1650SUPER.

8 GB şu an hiçbir oyuna yetmiyor drop yemekten oyundan hiçbir zevk alamassin misal PUBG bile 8 GB RAM yetmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı