8Mbps hız Online oyunlar için yeterli mi?

Sana fazla download veriyormuş kanka bende 16 Mbps'de 1.6 down veriyor eski evde sadece ADSL'di şu an hepsi var ama 1.4K taahhüt var maalseff.

Size en az %40'ını verebileceğine dair çoğu internet sağlayıcısı sözleşmeye bunu yazıyor ve imzalatıyor.

Speedtest yapın gece bir saatte 1, 6 veriyorsa eğer 15Mbps bir internet giriyor demektir size.

Bu verilen Mbps değerini 8'e bölüm ve saniye başına alabileceğiniz indirme değerini bulun.

Bu arada 16Mbps internet eziyetmiş. Bu gün Vdls'e yükseldi internetim hayat buradaymış :D.

Taahhüt olmadan eğer alt yapınız vdls destekliyor ve modeminizde destek veriyor ise geçiş yapabilirsiniz. Paket yükseltme isteğinizle.

Pinginiz fazla. Emin olun oynadığınız oyunda hız testinde çıkan sonuçtan daha fazla ping alacaksınız. O uploada göre pinginiz fazla. Kablolu bağlantı yapmıyorsanız kablolu bağlantıya geçin. Pinginiz daha stabil olacaktır. Kabloyla bağlanmanıza rağmen sonuç aynıysa ISS nizin müşteri hizmetleriyle görüşün.

Size en az %40'ını verebileceğine dair çoğu internet sağlayıcısı sözleşmeye bunu yazıyor ve imzalatıyor.

Speedtest yapın gece bir saatte 1, 6 veriyorsa eğer 15Mbps bir internet giriyor demektir size.

Bu verilen Mbps değerini 8'e bölüm ve saniye başına alabileceğiniz indirme değerini bulun.

Bu arada 16Mbps internet eziyetmiş. Bu gün Vdls'e yükseldi internetim hayat buradaymış :D.

Taahhüt olmadan eğer alt yapınız vdls destekliyor ve modeminizde destek veriyor ise geçiş yapabilirsiniz. Paket yükseltme isteğinizle.

Aga teşekkürler öncelikle. Ben şu an ADSL kullanıyorum, 80 TL 16 Mbps çok pahalı bir fiyat. Eski evde alabileceğim en yükseği buydu. Taahhüttüm şu an 1.4K TL çıkıyor. Bir şekilde kurtulmaya çalışacağım ama bakalım. Kablonet varmış Yenibatı'da çok iyi ya.

Aga teşekkürler öncelikle ben şu an ADSL kullanıyorum 80 TL 16 Mbps çok pahalı bir fiyat eski evde alabileceğim en yükseği buydu taahhütüm şu an 1.4 k TL çıkıyor bir şekilde kurtulamaya çalışcam ama bakalım kabloonet varmış yeenibatıda çok II ya.

Kablonet için kendi altyapısı lazım. Her ADSL altyapı 16 Mbit desteklemiyor. Altyapı sorgulama yapınız.

@Prime kadir ben Telekom'dan alıyorum interneti. Bu senenin sonunda taahhüt bitiyor örnek olarak bu geçen perşembe paket yükseltmek istediğimizi belirttik ve taahhüt uzamadan bir üst pakete geçirdiler.

80₺ ADSL için normal sağlayıcıların çoğu bu fiyatı sunuyor. TurkNet, NetSpeed gibi ISS'ler harici.

https://altyapisorgu.netspeed.com.tr/Altyapi_Sorgula/Altyapi_Sonuclari bakar mısın 51 verebiliyormuş da az yardımcı olursan sevinirimm

Böyle bir hata veriyor. Ekran görüntüsü atabilir misiniz?

1608643507046.png

Geri
Yukarı