8TL'ye The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition [Steam]

Evet, aldım. Şu anda indiriyorum. Videodaki kişiler çok deneyimli oyuncular. Beğendikleri bir oyunu sevmediğim hiç olmadı. The Witcher 2 RPG tarzı bir oyun. Yani oyun içerisinde konuşma ve hikayeler önemli yere sahip. Hikayesi de fantastik bir kitaba ait olduğu için gayet başarılı. Türkçe altyazı desteği olması da cabası. Bu siteden sisteminin çalıştırıp çalıştırmayacağına bakabilirsin: http://www.systemrequirementslab.com/cyri/requirements/the-witcher-2-assassins-of-kings/11073/?p=a
Radeon HD 3850 512MB vs Radeon HD 4650 512MB – Performance Comparison Benchmarks @ Hardware Compare Şöyle bir şey buldum sizin verdiğiniz link ile benim kartın karşılaştırası bu nasıl adalet ya sen çalıştırır dersen alacağım aldıkdan sonra çalıştırmazsa sana kızmam pişman da olmam. Sadece soruyorum kredi kartını da aldım yanıma seni bekliyorum.

Evet, aldım. Şu anda indiriyorum. Videodaki kişiler çok deneyimli oyuncular. Beğendikleri bir oyunu sevmediğim hiç olmadı. The Witcher 2, RPG tarzı bir oyun. Yani oyun içerisinde konuşma ve hikayeler önemli yere sahip. Hikayesi de fantastik bir kitaba ait olduğu için gayet başarılı. Türkçe altyazı desteği olması da cabası. Bu siteden sisteminin çalıştırıp çalıştırmayacağına bakabilirsin: The Witcher 2: Assassins of Kings system requirements | Can I Run The Witcher 2: Assassins of Kings

Eğitimini mutlaka yapın, ben bir an önce oyuna girmek için yapmadım ama oynarken yapmış oldum.

Eğitimini mutlaka yapın, ben bir an önce oyuna girmek için yapmadım ama oynarken yapmış oldum.
Tüyo için teşekkürler. Mekanikleri oyun esnasında çözmek zor olabilirdi. Hikayenin ilerleyişi de çok güzelmiş, roman oyunu olduğu belli. Her karakterin ufakta olsa bir hikayesi var.

Aynen laf lafı açıyor.
Ben karakterin kafadaki kopşonu çıkartamadım yani beyaz saçlı olarak oynayamadım. Zırhtan mı acaba, Kayran derisi ile bir zırh yaptım onu kullanıyorum.

lBOlivc.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı