8x2 GB RAM önerisi

lammf2k

Hectopat
Yer
United Center
Daha fazla  
Arkadaşlar isteğim başlıkta sistemim GTX 1650 Ventus XS ocv1 i3-9100F bana F/P olarak gördüğünüz RAM'leri atar mısınız? Şimdiden çok teşekkürler. Bütçe yazmadım ne kadar uyguna kapatırsam kardir. DDR4 arıyorum bu arada.

Anakartından dolayı frekansları kısılacak ancak yükseltme yaptığında RAM konusunda endişe etmene gerek kalmaz.

Arkadaşlar isteğim başlıkta sistemim GTX 1650 Ventus XS ocv1 i3-9100F bana F/P olarak gördüğünüz RAM'leri atar mısınız? Şimdiden çok teşekkürler. Bütçe yazmadım ne kadar uyguna kapatırsam kardir. DDR4 arıyorum bu arada.
Oloy OWL Black 8 GB DDR4 3200 MHz CL16 MD4U083216BJSA Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe , 1 aya yakındır kullanıyorum gayet güzel bir sıkıntı yok fiyatına göre çok iyi ( 1 ay önce 364 TL den almıştım ) :)

Anakartından dolayı frekansları kısılacak ancak yükseltme yaptığında RAM konusunda endişe etmene gerek kalmaz.

Hocam bu nasıldır?

3000C16, benim attığım 3200C16. fena değil, iki tane aldığında 770 TL falan yapıyor. Bence az daha çıkıp çipleri daha iyi bir Ballistix alman daha iyi olur.

Hocam elimde şu an Dragos 8 GB RAM var gerçekten farkını görürüm değil mi hem markasal hem Dual channel anlamında.

Hocam elimde şu an Dragos 8 GB RAM var gerçekten farkını görürüm değil mi hem markasal hem Dual channel anlamında.

Elindeki halihazırdaki RAM'i sat istersen, Ballistix konusunda fiyatta artıya geçersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı