9.000 TL laptop önerisi

Fatih1508

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, hem oyun oynayabileceğim hem de mühendislik uygulamalarını rahatça kullanabileceğim bir laptop arıyorum. Beni 5-6 yıl idare ederse güzel olur.

Bu seçenekleri buldum. Acer hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum. Sizin de önerileriniz varsa güzel olur.

Arkadaşlar, hem oyun oynayabileceğim hem de mühendislik uygulamalarını rahatça kullanabileceğim bir laptop arıyorum. Beni 5-6 yıl idare ederse güzel olur.

Bu seçenekleri buldum. Acer hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum. Sizin de önerileriniz varsa güzel olur.
Güzel gibi alınırı var

Monsterda büyük ekran cezbediyor açıkçası. Soğutma bakımından hangisi iyidir? Fikriniz var mı?

Bunun için konu açmaya bile gerek yok ben olsam Monster Abra alır keyfime bakardım ama arkadaşların önerdiği de kötü değil açıkcası.

Bende aynı şekilde PC arıyorum. Monster Abra A5 v15.8.3 modelini almayı çok istiyorum ama sağ olsun Monster'de stok yok. Monster'i aradım Ekim'in 3.-4. haftası falan gelir dedi. Bende aşağıdaki linkteki PC'yi buldum. Sizce beklemeli miyim yoksa bunu alınır mı?

Galiba 60Hz.

Yeni konular

Geri
Yukarı