9.000 TL oyun bilgisayarı toplama

Ufuk Bektasoglu

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben yaklaşık 5.30 Haziran arası Technopat youtube kanalındaki 9.000 TL'lk bilgisayar toplama rehberindeki bilgisayarı alacağım yalnız benim montajı yaparken macunu vb. şeyleri videoyu izlememe rağmen hata yaparım diye korkuyorum. Bu yüzden montajı kime yaptırabilirim yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer yakınlarında vatan bilgisayar varsa oraya uğra zaten onlar toplayıp veriyor. Sonuçta kaliteli bir bilgisayar topluyorsun onlarda seviyorlar böyle kaliteli sistem toplamayı hoşlarına gidiyor, herzaman toplamıyorlar çünkü kablolarını falan arkadan geçirip kablo kirliliğini engelliyorlar sana temizce teslim ediyorlar, yalnız anakart ekran kartı sıvı soğutma ram vs. cihazların kutusunu ısrarla iste içinde ekstra parçaların kalmasın tüm kağıtlarına kadar iste. Zaten 1 ay içinde bir sıkıntı olursa geri götürebiliyorsun. İleride de söküp temizleyip yerine takması sana kalsın. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı