9-12 bin TL laptop önerisi

Yanlış bilgi verip başkalarına laf atıyorlar bir de, garip. Harici kartı MUX Switch olmadan tamamen kapatamazsın, bu modellerin hiçbirinde de MUX yok. O GPU paşa paşa çalışacak. Aspire'da ki o modelde giriş seviye dandik bir IPS panel'e sahip, asıl bu tip giriş seviye Gaming modellerde maliyeti kısmak için etrafa dadanırlar, panelden de yerler.

😅😅 Lenovo laptopu yoksa adımı değişeceğim giriş seviyesi IPS ekran kullanıyor diyor kendi önerdikleri TN ekran IPS'nin ölüsü TN ekrandan çok çok daha iyidir. Asla marka savunmam ben hiçbir markayida uzun süre kullanmam 3 ayda bir laptop değiştiririm 20 yılıdır da bu işi yapıyorum MacBook'lar hariç Türkiye'de satılan laptop kalitelerini zaten beğenmiyorum. Ne yapabilirsin bu durumda madem kasa kalitesi olarak tatmin etmiyorlar o zaman donanımı en iyi hangisi ise onu alırsın. Budur yani milletin yorumunun altına gelip down atmazsın.

Down atmam sizi neden bu kadar gerdi acaba? Orayı düzgün okursan paneli daha iyi olduğu için ThinkBook önerdim zaten. Bak bakalım ThinkBook TN panel mi?

Hayır down atman beni üzmezde objektif bir yorum yaptım ben markada övmedim donanım olarak daha iyi en azından MX350 ekran kartı var ki bu kart neredeyse çizim kartı bile diyebiliriz bayağı güçlü kart MX230 330 gibi değil şarjı dert ediyorsan nvidia uygulamasindan kartı uykuya alıyorsun elinin altında kullanmaya hazır bir gpu yatıyor. harici ekran kartlı modeller 4 5 bin daha pahalı olur normalde aynı fiyata bulmuşşam sadece dünyada değil uzaydada harici kartlı makineyi alırım bu yorumun neresi begenilmedi o acayibime gitti 😅

Ne olursa olsun Gaming'lerin ekranlarini diğerlerine göre daha kaliteli koyuyorlar ben olsam Acer Gaming tercih ederim pili dert ediyorsanız GPU'yu devre dışı bırakırsanız pil çok daha uzun gidecektir. Gerektiğinde de devreye alırsınız elinizin altında güçlü bir kart bekliyor olur hem de.
Beğenmeme sebebimin kısmı burası, onu da yukarıda açıkladım zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı