9.500₺ monitör hariç sistem önerisi

Bütçe
9500 TL

Homelanderizm

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 gün sürem var. 9.500₺ monitör hariç full kasa sistem lazim. Hiç PC kullanmadım hiç bilmiyorum, yardım etseniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyata sifir olarak anca ileri acisindan APU sistem olur. Sonrasinda PSU ve ekran karti takarak iyi bir sekilde devam edebilirsiniz.

10 yillik islemci. 500 serisi eski, WattMan canavari ekran karti. Diger kasa icerisindeki donanimlar ve monitor dandik. Alinmaz.

Bu fiyata sifir olarak anca ileri acisindan APU sistem olur. Sonrasinda PSU ve ekran karti takarak iyi bir sekilde devam edebilirsiniz.

10 yillik islemci. 500 serisi eski, WattMan canavari ekran karti. Diger kasa icerisindeki donanimlar ve monitor dandik. Alinmaz.
Merhaba tam bende onu düşünüyordum Muhasebe alanında staj görücem on parmak alıştırması yapmak ve basit oyunlardan oynamak için alıcaktım size birkaç sorum daha olucak Apu sistem nasıl oluyor nerden anlaşılıyor ve ekran kartı olmadan valorantta kaç fps verir bu sistem 75hz monitörle?

İnsanlara konu hakkında bilginiz olmadan öneri yapmayın.

Merhaba tam ben de onu düşünüyordum muhasebe alanında staj göreceğim on parmak alıştırması yapmak ve basit oyunlardan oynamak için alacaktım size birkaç sorum daha olacak APU sistem nasıl oluyor nereden anlaşılıyor ve ekran kartı olmadan Valorant'ta kaç FPS verir bu sistem 75Hz monitörle?

Merhaba tam ben de onu düşünüyordum muhasebe alanında staj göreceğim on parmak alıştırması yapmak ve basit oyunlardan oynamak için alacaktım size birkaç sorum daha olacak APU sistem nasıl oluyor nereden anlaşılıyor ve ekran kartı olmadan Valorant'ta kaç FPS verir bu sistem 75Hz monitörle?

Merhaba, o APU sistem sizin isinizi gorur ekran karti takarak ve PSU yukselterek devam edebilirsiniz.

AMD Ryzen 5600G APU'su yani dahili ekran karti GTX 750 Ti ile falan esit diye hatirliyorum. İslemci performansinda ise AMD Ryzen 5500 denilebilir. 75 FPS rahat verir, Hz degerini karsilar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba, o APU sistem sizin isinizi gorur ekran karti takarak ve PSU yukselterek devam edebilirsiniz.

AMD Ryzen 5600G APU'su yani dahili ekran karti GTX 750 Ti ile falan esit diye hatirliyorum. İslemci performansinda ise AMD Ryzen 5500 denilebilir. 75 FPS rahat verir, Hz degerini karsilar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yani kasayla alakası yok değil mi Beyaz kasa almayı düşünüyorum da

Attigim sistemi alip kasayi beyaz mi yapacaksiniz? Kasanin icindekiler ayniysa dedigim gibi olur.
Bu site güvenilir mi bu kasa içeriğini diğer tanındık sitelerden arattım hepsini daha ucuza temin edilebiliniyor lakin ram başka yerde yok ram o marka olması önemli mi yoksa hkvision var mesela oda olur mu veya önderdiğiniz bir marka var mı?

Bu site güvenilir mi bu kasa içeriğini diğer tanındık sitelerden arattım hepsini daha ucuza temin edilebiliniyor lakin RAM başka yerde yok RAM o marka olması önemli mi yoksa hkvision var mesela oda olur mu veya önderdiğiniz bir marka var mı?

Tek tek toplama daha ucuz oluyorsa oyle yapabilirsiniz.

Anakarta uygun MHz, CL ayni marka 2x8 seklinde olursa iyi olur.

Geri
Yukarı