Rehber 9.500 TL Altı Telefon Önerileri

N11'den M34 almıştım, faturada eksik yoktu tek IMEI ile başvurdum 2.yi elimle yazdım.

Hocam tekrar başvurun ve CİMER'den GSB'ye şikayet oluşturun mutlaka. Faturada yazan IMEI ile telefonundakinin aynı olduğunu belirtin, fotoğrafla kanıtlayın. Umarım çözülür en kısa zamanda.

Hocam tekrar başvurun ve CİMER'den GSB'ye şikayet oluşturun mutlaka. Faturada yazan IMEI ile telefonundakinin aynı olduğunu belirtin, fotoğrafla kanıtlayın. Umarım çözülür en kısa zamanda.
A34'te almıştım ben onunla başvurdum tekrardan, M34'ü 2. elden satacağım şimdilik bakalım A34 ne olacak.

Ben de n11'den almıştım. İndirim ya da kupon falan kullanmış mıydınız?
Evet, ama faturada 9499 yazıyor 50 tl mi ne kupon kullanmıştım.

A34 değil ama M34 gerçekten de 9039 TL olmuş. 9499 TL'den aldığıma üzülmedim desem yalan olur. Alacak olanlara hayırlı olsun.

Pardon arkadaşlar benim aklım karıştı 34 sayısını görünce A34 sandım gerçekten özür dilerim.

A34ü bekledim düşmüyor. Şimdi M34 alıcamda yani bu gsb düzgün çalışmıyor gibi duruyor. İşimiz hallolmicaksa hiç almasam mı diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…