9.500 TL'ye en F/P laptop önerisi

hamzabey

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 9.500 TL'ye Valorant gibi oyunlari oynatan en F/P laptopu arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam oda arkadaşımda bundan var ve çocuğa FIFA 15 bile indiremiyoruz :( (FPS çok düşük) benim buradaki önerim 1. önerilen laptop. Hayırlı geceler.

Hocam oda arkadaşımda bundan var ve çocuğa FIFA 15 bile indiremiyoruz :( (FPS çok düşük) benim buradaki önerim 1. önerilen laptop. Hayırlı geceler.
1. önerilen laptop 9500 lirayı aştığı için amaca uymuyor 9500 liraya kadar olan laptoplarda geçerli vergi indirimi.

Ayrıca FIFA 15 oynamadım ve testi de yok ancak kıstas Valorant açması değil miydi, bu bütçeye maksimum bu performans olur.

9500e zor duzgun oyun oynayabilecek laptop, destek olayina gelince Türkiye'de montajlanmis şartı varsa sadece Casper, monster ve technopc alabilirsiniz ama monsterin o fiyata bilgisayarı yok iki seçenek kalıyor geriye.

1. önerilen laptop 9500 lirayı aştığı için amaca uymuyor 9500 liraya kadar olan laptoplarda geçerli vergi indirimi.

Ayrıca FIFA 15 oynamadım ve testi de yok ancak kıstas Valorant açması değil miydi, bu bütçeye maksimum bu performans olur.
Çok önemi yok 100 200 aşmasının yürürlüğe girince satıcılar fiyatları buna göre düzenleyecektir zaten. O zaman önermek daha iyi olur.

Bilgisayar için verilen destek çok az da telefon için orta seviyede bir şeyler alınabilir herhalde.
Note 10 pro vs. alınabilir gibi. Telefon ihtiyacı varsa orada kullanmak daha iyi olur. 2. el bilgisayar bulup daha iyi sistem alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı