9.5K ping görmeme katkıda bulunan Türk Telekom'a sonsuz teşekkür ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir tek iyi Türk Telekom'u olan ben miyim acaba oyunlarda 10-20 ms arası alıyorum. İzmir de yaşadığım için sanırım

Neden memnun olduğunuzu söyleyeyim, çok kişinin bulunduğu topluluklar da bir güven kazanabilmek için. Küçük bir ilçeye gelin ve görün rezaletliği Destek 0

TT'ye ait tabii ama çalışma, yoğunluk vs. değişen durumlar tabii. TürkNet farklı altyapı mı kullanıyor? (xDSL'de) Burada da sorunlar oluyor ben de sorun yaşıyorum ama direkt konu açıp firma adını lekelemiyorum. Müşteri hizmetlerini arıyor ve sorun bildiriyorum. 1-1.5 saat içinde hallediliyor.
Dostum Turknet yasalar gereği altyapıyı TT'den kiralıyor. FTTH altyapısı ile ilgili problem yaşayan çok çok az görürsün. Ama ADSL ve VDSL altyapılarda Turknet ve diğer ISSler hep problemli. Sebep mi? Kiraladıkları altyapı TT'ye ait ve hızlı ve sorunsuz portları kendi müşterilerine tahsis ediyor.

Ben burada TurkNet en iyisidir demiyorum, deneyimlerimi paylaşıyorum. Arkadaş gelmiş bize "TurkNet kadar rezil bir firma görmedim" diyor. Gülmekten öleceğim 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı