9 bin TL 2K 144+ Hz monitör önerisi

Bütçe
9000
Ne sormak istiyorsan buradan danışabilirsin.
MSI 27" OPTIX G273QF 165Hz 1ms DP 2xHDMI IPS WQHD G-Sync

MSI 31.5" 2K 165 HZ CURVED VA PANEL 1 MS GAMING MONITOR

VIEWSONIC XG270QC 27 2K 165Hz Curved Gaming Monitor

SAMSUNG 32" 165 Hz Curved 1000R VA WQHD HDR10 (LS32AG552ENXZA )

BenQ XL2730Z 2K 144HZ 1ms(GtG) Freesync

MSI Optix AG321CQR 31.5 165Hz 1ms 2K

Bu monitörlerin hepsini neredeyse aynı fiyata buldum diyebilirim kimisi biraz eski alınma tarihli kimiside güncel alım tarihli bir tercih yapmak istiyorum.

Aralarında tek elle tutuluru bu monitör.
Diğerlerini bedava verirlerse alırım.
Fiyat ne istiyorlar buna?
Bunların tamamı 5-6 bin tl bandındalar sizin dediğiniz MSI ise tam 6.000 TL istiyor.

Bunların tamamı 5-6 bin TL bandındalar sizin dediğiniz MSI ise tam 6.000 TL istiyor.

İkinci el piyasasını çok takip etmiyorum.
Biraz pahalı gibi geldi.
MSI bir ara çok zamlandı. O zamanlar 12-13K'lara çıkmıştı bunun sıfır fiyatı.
Zamlı haline göre aldığın fiyat epey ucuz. Yarı yarıya fark ediyor.
Düşünülebilir.
Gray ve Black uniformaity değerleri çok iyi sayılmaz. Fakat temiz görüntüye sahiptir.

İkinci el piyasasını çok takip etmiyorum.
Biraz pahalı gibi geldi.
MSI bir ara çok zamlandı. O zamanlar 12-13K'lara çıkmıştı bunun sıfır fiyatı.
Zamlı haline göre aldığın fiyat epey ucuz. Yarı yarıya fark ediyor.
Düşünülebilir.
Gray ve Black uniformaity değerleri çok iyi sayılmaz. Fakat temiz görüntüye sahiptir.

Hocam selam tekrardan özletmedim inşallah kendimi :) Şöyle monitörler buldum kendimce bilginize güvenerek birtanesini sipariş geçeceğim Max 7.500 TL civarı bakıyorum. Size sormasam ben ASUS'u seçecektim ama sizin kadar bilgili değilim danışmak istedim sonuçta ucuz parçalar değiller körü körüne alamadım.

Dosya Ekleri

• IMG_7638.jpeg
    IMG_7638.jpeg
    506,7 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG_7639.jpeg
    IMG_7639.jpeg
    494,7 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG_7640.jpeg
    IMG_7640.jpeg
    80 KB · Görüntüleme: 10
Hocam selam tekrardan özletmedim inşallah kendimi :) Şöyle monitörler buldum kendimce bilginize güvenerek birtanesini sipariş geçeceğim Max 7.500 TL civarı bakıyorum. Size sormasam ben ASUS'u seçecektim ama sizin kadar bilgili değilim danışmak istedim sonuçta ucuz parçalar değiller körü körüne alamadım.

Samsung ve LG'yi önermem.
ASUS'u "hadi bir nebze" öneririm. Biraz olsun global pazarda ciddi satış rakamları yakalamış monitör çünkü. Hemen hemen her alanda bir incelemesi ve tartışması bulunuyor.
VA panel almayı düşünüyorsan AOC 27″ AG275QXN/EU 165HZ 1MS HDMI DP QHD VA GAMING MONITÖR – PcKolik.com | Gaming PC ve Bilgisayar Bileşenleri bunu öneririm. Belki önermişimdir. Önceki mesajlara bakmadım.

Samsung ve LG'yi önermem.
ASUS'u "hadi bir nebze" öneririm. Biraz olsun global pazarda ciddi satış rakamları yakalamış monitör çünkü. Hemen hemen her alanda bir incelemesi ve tartışması bulunuyor.
VA panel almayı düşünüyorsan AOC 27″ AG275QXN/EU 165HZ 1MS HDMI DP QHD VA GAMING MONITÖR – PcKolik.com | Gaming PC ve Bilgisayar Bileşenleri bunu öneririm. Belki önermişimdir. Önceki mesajlara bakmadım.

Çok panel takıntım yok aslında IPS ve VA ama tabii ki de hangisi iyiyse onu tercih etmeye özen gösteririm. Bilginize sağlık hocam çok teşekkür ederim paylaştığınız AOC'a rakip olarak ne önerebilirsiniz hocam peki çünkü sipariş vereceğim bu akşam malum.

Sanırım AOC olan monitörü alacağım başka öneriniz yoksa hocam birde birşey sorucam Garanti Süresi 12 Ay olarak gözüküyor normal mi ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı