9 bin TL kavissiz telefon önerisi

Bütçe
9200

Slabify

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamünaleyküm, iPhone tasarımı gibi köşeli kavissiz bir tasarım istiyorum. Kamera çok önemli değil, oyun ara sıra oynarım, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler, peki Samsung marka bir öneriniz var mı?

Arkadaşlar selamünaleyküm, iPhone tasarımı gibi köşeli kavissiz bir tasarım istiyorum. Kamera çok önemli değil, oyun ara sıra oynarım, önerilerinizi bekliyorum.

2. el alabilirseniz Samsung Galaxy A34 önerebilirim, amiral gemisi telefondur.(veya 1000 daha çıkıp sıfır A34)

Hocam telefon kavisli değil.
Kavisli değil de iPhone gibi keskin hatlar da olmasını kastediyor sanırım. Yuvarlatılmış kenar istemiyor diye anladım. Yeni çıkan S24'ler bu şekilde kenarları düz bildiğim kadarıyla. Ancak bu fiyatlardaki Samsung'larda böyle bir cihaz var mı emin değilim.

Ekranları kavissiz flat. Normal kılıflar dümdüz A34 için olanlar. Herrhangibir kılıfla düz ekran gibi kullanabilirsiniz.

Anladım, teşekkürler.

Hocam telefon kavisli değil.

Ben mağazaya gidip kendim baktım, kavisli ama kılıfla düz oluyor diyorlar.

Kavisli değil de iPhone gibi keskin hatlarda olmasını kastediyor sanırım. Yuvarlatılmış kenar istemiyor diye anladım. Yeni çıkan S24'ler bu şekilde kenarları düz bildiğim kadarıyla. Ancak bu fiyatlardaki Samsung'larda böyle bir cihaz var mı emin değilim.

Evet o tarz tasarım istiyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı