9 bin TL monitör önerisi

Bütçe
9000
Arkadaşlar aklimda Dell S2721 dgfa var. 165 Hz 2K bir monitor fiyati 8700 bandinda, fakat eğer ki bu civarlara 27inc 2K 200Hz ve uzeri varsa almisken oyle bir şey ariyorum. Var midir bir oneriniz?

Bütçem: 9000 ama üzerini de önerebilirsiniz, fikir sahibi olurum.
Teşekkürler şimdiden.
Ben daha önce lg27gb850b-b 2k 144 hz kullanıyordum ve memnun kalmıştım. Onu satıp lg 27gp83b-b 2k 165hz monitör aldım kullanıyorum. Ve buda çok güzel. Bulabilirseniz bence gözü kapalı alın.

Şu an piyasada 9000₺ civarına Dell S2721DGFa modeli var ancak ben o fiyatı hakettiğini düşünmüyorum. Bu yüzden VG27AQZ tercih et derim. Cebinde para kalmış olur hem.

Bu konuyuda dusunmuyor degilim ama bu iki model arasinda cok fark diyorlar birkaç kisi fiyat farkina deger falanda diyor.

Tuf VG27AQZ nasıl DELL S2721DGFA dan daha iyi bir monitör hocam yanlışınız var
DELL S2721DGFA abartıldığı kadar iyi bir monitör değil. Buyrun, karşılaştırma videosunu izleyin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Black uninformity konusunda en başarısız monitörlerden biri Dell S2721DGFA.
Bu da M27Q ile karşılaştırma videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
DELL S2721DGFA modelindeki siyahlar acayip rahatsız edici geliyor gözüme çünkü dediğim gibi tekdüzelik ve renk doğruluğu konularında o kadar iyi değil.

DELL S2721DGFA abartıldığı kadar iyi bir monitör değil. Buyrun, karşılaştırma videosunu izleyin:
Black uninformity konusunda en başarısız monitörlerden biri Dell S2721DGFA.
Bu da M27Q ile karşılaştırma videosu:
DELL S2721DGFA modelindeki siyahlar acayip rahatsız edici geliyor gözüme.
kanka tuf VG27AQZ daha iyi demişsin ya keşke onun kıyaslamasını atsaydın

kanka tuf VG27AQZ daha iyi demişsin ya keşke onun kıyaslamasını atsaydın
VG27AQZ modelinin de paylaştıklarıma benzer renk doğruluğu ve tekdüzeliği var. O yüzden onu paylaşma gereği duymadım. Madem ki istedin:

Siyah tekdüzelik:
1681068633739.png

Renk doğruluğu:
1681068692652.png

VG27AQZ modelinin de paylaştıklarıma benzer renk doğruluğu ve tekdüzeliği var. O yüzden onu paylaşma gereği duymadım. Madem ki istedin:

Siyah tekdüzelik:
Eki Görüntüle 1734128

Renk doğruluğu:
Eki Görüntüle 1734130
renk gamı çok daha iyi asusa göre local dimming rezalet ona diyecek bişey yok ama kesinlikle 2si arasında kalınırsa fiyat farkını hakedecek bir kalitesi var hele ki asusun teknik servisini saymıyorum bile ama bütçe kısıtlıysa alınabilir tabi

Yeni konular

Geri
Yukarı