9 bin TL'ye 27 inç 2K monitör önerisi

İbrahimKzy42

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2K monitör almak istiyorum. 27 inç 1920x1080 kullanıyorum şu an alacağım monitör de 27 inç olursa iyi olur. Bütçem 8-9 bin arası.
Warzone 2.0 ve Rust gibi oyunlar oynuyorum.

Arkadaşlar 2K monitör almak istiyorum. 27 inç 1920x1080 kullanıyorum şu an alacağım monitör de 27 inç olursa iyi olur. Bütçem 8-9 bin arası.
Warzone 2.0 ve Rust gibi oyunlar oynuyorum.

2K monitör kullanan varsa acaba cevaplayabilir mi, 2k'da 1080p kullanınca görüntü de bulanıklaşma, netlik azalması vs. gibi çözünürlük sorunları oluyor mu?

2K monitör kullanan varsa acaba cevaplayabilir mi, 2K'da 1080p kullanınca görüntü de bulanıklaşma, netlik azalması vs. gibi çözünürlük sorunları oluyor mu?

Bulanıklaşma olur en sağlıklısı monitörü kendi kalitesinde kullanmaktır.

Bununla arasında herhangi bir fark var mıdır hocam İtopya'dan almam benim için bir tık daha iyi.

Benim 2 monitörüm var. Msi optix 27 inç va panel var. Bir de Dell ips panel 32 inç var. Msi optix kesinlikle almayın. Renk doğruluğu berbat. Dell muhteşem.
Benim kullandığım bu:

Hangi markayı alırsınız bilmem ama ips panel alın derim.

Benim 2 monitörüm var. Msi optix 27 inç va panel var. Bir de Dell ips panel 32 inç var. Msi optix kesinlikle almayın. Renk doğruluğu berbat. Dell muhteşem.
Benim kullandığım bu:

Hangi markayı alırsınız bilmem ama ips panel alın derim.
Ben de bu monitörden kullanıyorum 2-3 aydır. RDR2, CS GO ve Dota 2 gibi her türden oyun oynuyorum ve her açıdan harika bir monitör. Büyüklüğü de ideal bence 1440p için. Renk doğruluğu, duruşu ve malzeme kalitesi harika ancak bütçenizi aşıyor bu monitör biraz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı