9 gün özürsüz ve 21 özürlü devamsızlıkla sınıfta kalınır mı?

eduP3

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1650 Super, Ryzen 5 3600, Gigabyte b450m S2H, 8x2 XPG Ram.
Meslek
Öğrenci
Ben 10. sınıf öğrencisiyim ve devamsızlıkla ilgili bir sorum var. Bilenler yardımcı olursa sevinirim.

İlk olarak benim şu an 9 gün özürsüz 21 özürlü devamsızlığım var. Müdür yardımcısı ile konuştuğum zaman herhangi bir sıkıntı olmadığını söyledi. Bir gün sildirtecektim bir etkinlikte bulunduğum için, hocaya izin kağıdı yazdırdım direkt olarak silinecekti fakat silinmek yerine özürlü yazılmış. O yüzden 21 gün oldu özürlü. Şu an sınıfta kalacak mıyım kalmayacak mıyım bilmiyorum. Aranızdan bilen varsa da yardımcı olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 10. sınıf öğrencisiyim ve devamsızlıkla ilgili bir sorum var. Bilenler yardımcı olursa sevinirim.

İlk olarak benim şu an 9 gün özürsüz 21 özürlü devamsızlığım var. Müdür yardımcısı ile konuştuğum zaman herhangi bir sıkıntı olmadığını söyledi. Bir gün sildirtecektim bir etkinlikte bulunduğum için, hocaya izin kağıdı yazdırdım direkt olarak silinecekti fakat silinmek yerine özürlü yazılmış. O yüzden 21 gün oldu özürlü. Şu an sınıfta kalacak mıyım kalmayacak mıyım bilmiyorum. Aranızdan bilen varsa da yardımcı olursa çok sevinirim.
Maalesef özürlü de 20 günü geçen sınıfta kalıyor hatta ben 19.5 diye biliyorum.
Size tavsiyem tekrar müdür yardımcısına gidip durumu anlatmanız ama bu onların hatası olduğundan geçirebilirler de veya akıllarına bile gelmez. Bence gidip konuşun.

Size tavsiyem tekrar müdür yardımcısına gidip durumu anlatmanız ama bu onların hatası olduğundan geçirebilirler de veya akıllarına bile gelmez. Bence gidip konuşun.
Aynen 10 özürsüz 19.5 özürlü sınıfta kalıyor.

Müdür yardımcısı ile konuştum. 10'a 20 yaptı ve şuan bir sorun olmadığını söyledi emin misiniz diye sordum evet dedi. Zaten o sorunu hallederken başka bir okuldan tanıdığı bir müdür yardımcısı aradı devamsızlıkla ilgili sorular sordu. Öncesinde beni devamsızlığımdam dolayı uyarmak için çağırdığında da sınıf listesinde gösterdi ve benim ismim kırmızı idi. Şuan öyle vir şey yok o da sorun yok diyor ama yine de korkuyorum kalacağım diye eğer tam bilen varsa,(duydum veya öyle bilmiyorum değil) yardımcı olursa sevinirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı