Xbox 9.Nesil Controller Pembe - 2105 TL

Hocam amazon germany olduğu için aklıma tam olarak yatmadı, garanti süreci Türkiye'de nasil işliyor Almanya'daki üründe?
Hocam şimdi normalde Amazon Germany'den bir ürün alırsanız garantisi olmuyor. Ama diyelim 15 gün içinde arıza yaptı, tam para iadenizi yapiyorlar. Eğer 15 günü geçti 1 ay 2 ay sonra yapti, ithalat depozito ücretinizi vermiyorlar eksik para iadesi yapiyorlar. Benim bildigim simdi bu Xbox global garantisi var, onu bi sormak lazim sorusturmak lazim. 👨‍💻

Hocam şimdi normalde Amazon Germany'den bir ürün alırsanız garantisi olmuyor. Ama diyelim 15 gün içinde arıza yaptı, tam para iadenizi yapiyorlar. Eğer 15 günü geçti 1 ay 2 ay sonra yapti, ithalat depozito ücretinizi vermiyorlar eksik para iadesi yapiyorlar. Benim bildigim simdi bu Xbox global garantisi var, onu bir sormak lazim sorusturmak lazim. 👨‍💻

Hocam Amazon Germany olduğu için aklıma tam olarak yatmadı, garanti süreci Türkiye'de nasıl işliyor Almanya'daki üründe?

Microsoft'un kendi garantisi var yaklaşık 3 yıl kadar herhangi bir problem olursa ücretsiz yenisiyle değiştirebiliyorsunuz.

DualSense'de 1. parti kol Xbox'da. İki si de yurt dışında 40-50 dolara satılıyor. 1500 liraya 3. parti kollar var.

Tabii hocam bende Amazon Germany'den aldım kutudaki seri numarasını Microsoft hesabına kaydediyorsunuz. Garanti sürenizi görüyorsun. Genelde 3.5 yıl garanti oluyor şu an bende de öyle eğer bir sorun olursa 30 gün içinde Amazon yardımcı olur. 30 günden kalan sürede Microsoft'tan ücretsiz değişim talep edebiliyorsunuz. 30 gün dolsa bile Amazon yine yardımcı olur gerçi :D

Haziran 2023'te 1100 ₺ civarına aynı yerden almıştım, çok memnunum. Renk olayına takılmayın gayet güzel, bir süre sonra göz alışıyor zaten görmezsiniz bile. Cihazı kaydettikten sonra da 3 yıl garanti verdi, daha ne olsun. Almayı düşünen arkadaşlar kaçırmasın PC için 10/10 kontrolcü. Yanına da aşağıdaki pil şarj cihazını alın fazlasıyla yeter.

Haziran 2023'te 1100 ₺ civarına aynı yerden almıştım, çok memnunum. Renk olayına takılmayın gayet güzel, bir süre sonra göz alışıyor zaten görmezsiniz bile. Cihazı kaydettikten sonra da 3 yıl garanti verdi, daha ne olsun. Almayı düşünen arkadaşlar kaçırmasın PC için 10/10 kontrolcü. Yanına da aşağıdaki pil şarj cihazını alın fazlasıyla yeter.

Hocam Pc'den FC24 oynamak için alacağım, Kolu Pc'ye takınca oyunlarda otomatik olarak algılıyor mu, diğer kollar gibi program vs gerekiyor mu?

Geri
Yukarı