9.nesil Gamepad Nasıldır?

Mr.Ridrler

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Mavi olanını aldım ve kullanıyorum. 360 Kablolu kullanmıştım aynı zamanda 8.nesili kullanmadım. Beklediğim kadar harika olduğunu söyleyemem. Alt tarafı biraz elimi terletiyor kullandıkça ısınıyor. Tetikleri güzel, joystick de beklediğim kadar hassas değil. Çok büyük teknoloji farkı bekliyordum. Titreşimi güzel fakat bir tuhaf geldi. Tüm bunların yanında kol biraz ağır parmaklarımı çok yordu. Deneyen var mı? Bana katılan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha deneme şansım olmadı. Xbox One kullanıyorum. Xbox 360 da kullandım. Xbox 360 kolu gerçekten de daha güzeldi. 9.nesilde ahım şahım bir fark olmadığını söylüyorlar. İlave share tuşu var. Hassasiyet biraz daha iyiymiş. Bildiğim bu.

Daha deneme şansım olmadı. Xbox One kullanıyorum. Xbox 360 da kullandım. Xbox 360 kolu gerçekten de daha güzeldi. 9.nesilde ahım şahım bir fark olmadığını söylüyorlar. İlave share tuşu var. Hassasiyet biraz daha iyiymiş. Bildiğim bu.
Tetikler ve plastik destekli stick harici artı bulamadım.

Horipad Pro Xbox One kolu kullanıyorum. Gerçekten de Elite alternatifi bir kol. Orijinal Microsoft lisanslı. Kablolu olması nedeniyle fazla bilinmiyor. Büyük ihtimalle Microsoft kablosuz olarak lisans vermedi. Verseydi, zaten Elite kol olurdu. Efsane Cuma indirimi ile 250 TL'den 2 adet almıştım. Elimde 3 adet orijinal Xbox One kolu var. Hepsi de tamirli.

Bu ürün mü? PS şeklinde yapılmış gibi geldi ve rengi saydamlığı hoş gelmedi bana. Ayrıca hocam benim yeni bir kol almamda sebep. 2 yıl içerisinde Microsoft un bozulmalara karşı iyi bir garanti hizmeti verdiğini duymam. Bu doğru mudur? Forumda garantinin yeni ürün yolladığını söyleyen biri vardı.

Evet hocam. Yapılışı Xbox tarzı. Analoglar belli ediyor zaten. Hori, dediğiniz gibi aslında Sony firması. Aldığım iki koldan birinde problem olmuştu. Windows 10'da çalışıyordu. Konsolda çalışmadı. Adamı aradım. Dediği cevap ise hemen değiştirelim oldu. Kolu yolladım ve Cuma günü sıfır kol geldi. Daha da hata almadım. Hori özellikle uyarıda bulunmuş. Müşteriyi mağdur edip, adımı kötüye çıkarmayın demiş. Microsoft zaten kol için 1 yıl garanti veriyor. En azından bana böyle söylediler. Bu kadar hızlı değişim yapacaklarını zannetmiyorum. Elbette tercih meselesi. Malzeme olarak en kaliteli polikarbon kullanılmış. Ödüllü D-pad sahibi bir kol.

Yeni konular

Geri
Yukarı