Xbox 9.Nesil kolun kablosuz adaptörünü kuramıyorum

chaturanga

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Xbox 9.Nesil oyun kolu bugün elime ulaştı. Bluetooth'ta herhangi bir sorun yok ancak kablosuz adaptörü Windows 10 bilgisayarıma takınca cihaz kurulmuyor. Aslında ayarlandı ve kullanıma hazır diyor ancak aygıtlar sayfasına girince sürücü kullanılamıyor diye bir ifade var. Dolayısıyla adaptörün arkasındaki butona basınca hızlı hızlı yanıp sönmesi gerekirken hiçbir şey olmuyor.

Bu sorunu nasıl çözebilirim, benzer bir sorun yaşayan oldu mu?

xbox_acc.JPG

Aynı sorunu bende yaşadım Type-C kablon varsa PC’ye bağla güncelleme atıyor koldan. Birde Microsoft store da uygulaması vardı onu indirmen lazım. (Ekranlarım garantide olduğu için PC’yi açıp uygulama adını veremiyorum ne yazıkki)

Aynı sorunu bende yaşadım Type-C kablon varsa PC’ye bağla güncelleme atıyor koldan. Birde Microsoft store da uygulaması vardı onu indirmen lazım. (Ekranlarım garantide olduğu için PC’yi açıp uygulama adını veremiyorum ne yazıkki)

Cihazı güncelledim ama adaptörü de mi güncelliyor o şekilde? Uygulama XBOX Donatıları diye bir şey sanırım onu kastediyorsunuz.

Cihazı Steam forumdaki bir kullanıcının paylaştığı linkteki driverla güncelleyerek tanıttım sonunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı