9. nesil Xbox Controller PC'ye Wireless nasıl bağlanır?

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Merhaba, 9. nesil Xbox Controllerı PC'ye Wireless bağlamak istiyorum. Bunun için Xbox'ın orijinal adaptörünü aldım ama kolun kendisine 650 TL verirken adaptöre 300 TL vermek içimi acıttı. Ek olarak ürün sanki 2. el gibi, üzerindeki tuş oynuyor ki benim dışında bir kişi daha ürünün 2. el gibi durduğunu söylemiş. Hiç içime sinmedi, buna daha ucuz ve aynı performansta başka seçenek yok mu? Controllerı bilgisayara bağladığımda direkt Xbox kolu olarak görmesi için illa bunu mu almam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.
@Yener K.

Son düzenleme:
Merhaba, 9. nesil Xbox Controllerı PC'ye Wireless bağlamak istiyorum. Bunun için Xbox'ın orijinal adaptörünü aldım ama kolun kendisine 650 TL verirken adaptöre 300 TL vermek içimi acıttı. Ek olarak ürün sanki 2. el gibi, üzerindeki tuş oynuyor ki benim dışında bir kişi daha ürünün 2. el gibi durduğunu söylemiş. Hiç içime sinmedi, buna daha ucuz ve aynı performansta başka seçenek yok mu? Controllerı bilgisayara bağladığımda direkt Xbox kolu olarak görmesi için illa bunu mu almam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.
@Yener K.
9.nesil kollar Bluetooth adaptör ile de çalışır. Kendi adaptörü varsa sıkıntı yok.

9.nesil kollar Bluetooth adaptör ile de çalışır. Kendi adaptörü varsa sıkıntı yok.
Hocam tam olarak anlatamadım galiba, büyük ihtimal çalışır onda sorun yok ama ikinci el gibi duran bir ürüne 300 TL vermek canımı sıktı, hele ki kolun kendisine 650 TL vermişken. İade etsem ve bluetooth adaptör alsam performans açısından nasıl bir etki olur?

Çoğu kişi kullanıyor ve sıkıntı olmuyor. En çok tavsiye edilenler ise Ugreen ve TP-Link. İsterseniz iade edebilirsiniz.

Çoğu kişi kullanıyor ve sıkıntı olmuyor. En çok tavsiye edilenler ise Ugreen ve TP-Link. İsterseniz iade edebilirsiniz.
Hocam rica etsem bana iki markadan ürünler önerebilir misiniz? Bluetooth versiyonunu falan da hesaba katsanız çok iyi olur. Bütçem 150 (Daha fazla ayırabilirim XBOX adaptörüne ayırdığım gibi ama bluetooth için çok gerekli olacağını sanmıyorum, yine görüşlerinizi merak ediyorum) Teşekkür ederim.

Bluetooth adaptör olarak Ugreen veya TP-Link alabilirsiniz. En çok bunlar tavsiye ediliyor. Bütçeye de uygun.

Geri
Yukarı