9. nesil Xbox kontrolcüsü analog sağa çekme sorunu

Makaleler
9
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10750H || GTX 1660 Ti 6 GB Mobile || 2x16 GB RAM || 512 GB NVMe M.2 SSD || 1080p 144 Hz IPS Panel || Windows 11-macOS Big Sur || Acer Nitro 5 AN515-55 2020 ||
Meslek
Öğrenci
Öncelikle çok çok hafif tepki verdiğim zaman oluyor. FIFA oynarken hiçbir sorun yok, yarış oyunlarında sorun yok. Ancak ETS 2 daha yavaş tepki verdiğim oyunlarda sol analog sağa basılı kalıyor. ETS 2'de çok çok hafif sağa dönerken elimi bırakınca sağa gidiyor araç sol tarafta sorun yok. Bu bir sorun mudur? Çok milimetrik bir şiddet uyguluyorum bununla ilgili olabilir ama emin olamadım.

Adsız.jpg

Sağa çekme bu şekilde. @Yener K. hocam sizi çok uğraştırıyorum ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kolda sıkıntı olduğunu zannetmiyorum. Bu oyunu benim çocuklar seviyor. Konsolda arada oynuyorlar. Arabalarla gol falan atıyorlar.

Kolda sıkıntı olduğunu zannetmiyorum. Bu oyunu benim çocuklar seviyor. Konsolda arada oynuyorlar. Arabalarla gol falan atıyorlar.
Hocam sorun bu oyunda değil. Sadece tepkileri ölçmek için bu siteyi kullandım. Hepsi 0.00 iken sağ taraftaki 0.07 basmadığım hâlde. Yani Euro Truck Simulator 2'de hafif yönlendirmeler sonucu tır sağa çekiyor elimi bıraktığım hâlde. Ama milimetrik dokunuyorum.

Anladım hocam. Bu oyunda kontrol ayarlarında eksen kayması gibi ayarlar varsa değiştirip deneyin.

Geri
Yukarı