(9 Nisan) Günlük haberler

Hocam dolar neyse de petrol ne alaka?
(Petrol da alakalı ama petrol de dolar yükselince yükseliyor).

Küçük bir ironi. %52 zammın yapıldığı bir ortamın normal karşılandığı zamanda buna sadece gülünür. %52 zam dile kolay. Tabii artık zamlara alışınca kanıksamaya başladık herhalde.

Sizi rahatsız etti mi bilmem ancak "Günlük Haberler (9 Nisan)" daha iyi duruyor.
Haklısın hocam, sağ olun. Bundan sonra böyle yaparım🙂
Bunu blog olarak yayınlamanız daha iyi olur. Bir seri oluşturursunuz, her gün paylaşırsınız.

Haklısınız hocam, ama ben blog kısmını haberler için kullanmak istemiyorum🙂 kullanıcı haberleri konusunda açmak daha iyi.
İnsanları öyle bir alıştırdılar ki "zam haberi" görünce artık şaşırmıyoruz. Alışılagelmiş olması da çok kötü aslında.

Umarım bir gün Avrupa'daki halklar kadar bilinçli olup ufak zamlara bile güzelce tepkimizi gösterebiliriz.

Şu ice tea, BİMCELL, teknolojik ürünlere gelen zamlar beni bitirdi yav🙄 eskiden hep 50 liralık kontör yüklerdim, 20 GB internet verirdi, şimdi 70 lira yükletiyorum. Torku ice tea 1 litre 9 lira olmuş. Bu bilgisayar fiyatları ne olacak böyle, şu renkli çakma aiprods bile 150 lira olmuş. Eskiden 50 liraydı.

Son düzenleme:
Seni son zamanlarda isyankar görüyorum. Başımıza taş yağacak herhalde.
Normalde her halükarda haline şükreden birisinin isyan etmesine açıkçası ben de şaşırdım :D Ek olarak zamlar nerede diyordum, buradaymış.

Ülke gündemi hakkında bir haber paylaştım. Bu gayet normal bir şey, isyan etmekle bir alakası yok. Hakkımda böyle konuşmanız yanlış bir davranış.

Geri
Yukarı