9₺ oyun önerisi

theben26

Hectopat
Daha fazla  
İndirimlerden bir kendime, bir de arkadaşıma Garry's mod aldım. Artan 9 liraya çok düşündüğüm oyun var.
İlki Grid, üstüne uygun oyun bulursam bir tane daha çıkabilir. Yine aynı şekilde Age of Empires 2 HD, küçükken çok oynadığım bir oyun. Alsam hala oynarım. Tomb Raider'ı da düşündüm ancak alınca oynar mıyım, oynayabilir miyim emin değilim. Tomb Raider Anniversary almıştım, sadece 3 saat oynamışım. Ama daha iyi grafiklerde belki ilgimi çeker oynarım :D. Çoğu kişinin önermediği GTA IV var bir de. Bunlar dışında aklıma gelen başka oyun yok. Önerebileceğiniz bu tarz oyunlara açığım, yarış ve fps türlerini daha çok severim, bunu da ekleyeyim. (Half-Life hariç)

FarCry 3'e bakın derim 11,49 TL para ekleme gibi bir şansınız varsa.
Maalesef yok, en fazla bu kadar çıktı.
Left 4 serileri, sniper ghost warrior 2 .
Left 4 Dead 2 crack indirmiştim, hoşuma gitmedi sildim. Diğer dediğin oyuna bi göz attım, olabilir ama nişancılıkta pek iyi değilim (CS:GO'da awp falan hiç kullanamam :D) MotoGP 13 nasıldır? 14'e baktım onun kullanıcı yorumları iyi değildi. Kararsızım ya.
Crack dedim diye cellallenmeyin hemen, oyunları denemek için kullanıyorum.

Maalesef yok, en fazla bu kadar çıktı.

Left 4 Dead 2 crack indirmiştim, hoşuma gitmedi sildim. Diğer dediğin oyuna bi göz attım, olabilir ama nişancılıkta pek iyi değilim (CS:GO'da awp falan hiç kullanamam :D) MotoGP 13 nasıldır? 14'e baktım onun kullanıcı yorumları iyi değildi. Kararsızım ya.
Crack dedim diye cellallenmeyin hemen, oyunları denemek için kullanıyorum.
Left 4 dead 2 şahane oyundur. Cracli'de sfk team tunngle aracılığıyla multiplayer çalışıyordu, diğerlerinde çalışmaz. Zaten left 4 coop'un babasıdır. Bunu arkadaşlarınızla oynadınız mı tadından yenmez. Birbirinizi kurtarmak, destek olmak arasıra öldürmek ; hep bu işin güzellikleridir. Ama tabi siz bilirsiniz.
Sniper Ghost 2,cs ile alakası olmayan bir oyundur. Gerçekçilik ön plandadır. Mermi havada düşer, rüzgarda sapar, atış yaparken dürbün sallanır,koştuysanız zor nişan alırsınız, yere uzanırsanız silah stabil atış yapar vs. Sabır ve uzmanlık gerektirir.
Moto Gp oyunlarıyla pek aram yok, ancak o fiyata daha sağlam oyunlar vardır.

Eğer araçlarla bir ilginiz varsa Euro Truck Simulator 2 alın direksiyon olmadan bile zevk veriyor. Ayrıca indirimde 11,70 TL. İsterseniz fırsatı kaçırmayın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı