9. sınıf açı-açı benzerliği için video ders önerisi

Abdullah_TR

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, son zamanlarda derslere pek giremedim. Özel nedenlerim vardı da. Bana açı açı benzerliği ile ilgili 9. sınıf için YouTube'den video linki atabilir misiniz? Çünkü videolarda çok kısa söyleyip geçiyorlar. Soru da çözmüyorlar. Soru çözümü videosu da buluyorum ama üst sınıflar için olanını buluyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Müfredata göre ilerleyen, hocalara geldik var. Zamanı gelince paylaşacaktır, zaten şuan okullar covid yüzünden iyice devlete bağlı oldular, o yüzden sınavları yaparlarsa diyecekler ki Şu Tarihteki Konulardan - Bu tarihe kadar gibi o yüzden hocalara geldik de paylaşmış olacaktır.
Arkadaşlar, son zamanlarda derslere pek giremedim. Özel nedenlerim vardı da. Bana açı açı benzerliği ile ilgili 9. sınıf için YouTube'den video linki atabilir misiniz? Çünkü videolarda çok kısa söyleyip geçiyorlar. Soru da çözmüyorlar. Soru çözümü videosu da buluyorum ama üst sınıflar için olanını buluyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben buradan halletmiştim. Videoyu izleyip üstüne soru çözerseniz konu oturacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben buradan halletmiştim. Videoyu izleyip üstüne soru çözerseniz konu oturacaktır.

9.sınıf için olduğuna eminisin.

EBA TV'de vardı sanırım bakabilirsiniz. Trtizle.com'da.
9. Sınıf Matematik 65.Bölüm İzle bu sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı