9. sınıf açılacak mı?

Açılmasını istiyorum ama açıldıktan sonra kesin yine kapatacakları için işkence olacak. Okulum uzakta ve boşuna git gel oluyor. Açacaklarsa adam akıllı açsınlar, açamayacaklarsa online devam.

Kimse bilemez, 1 yıldır ne yaptıkları belli degil bunların. Bence tüm sınıfları acmalılar, öğretmenler aşılandı, öğrencilere zaten bir şey olmaz. Evinde yaşlı olanı varsa o da aşı olmuştur zaten. Önlerinde engel yok.
Aşı seni virüs karşısında ölümsüz veya %100 koruma sağlamıyor. Annemin çalıştığı hastanede vakalar çok fazla tabii ki genel olarak aşısızlar ama aşı olup da hasta olan var yani. Yaşlıları zaten alıp götürüyor kronik rahatsızlığı varsa aşı farketmeksizin.

Kimse bilemez, 1 yıldır ne yaptıkları belli degil bunların. Bence tüm sınıfları acmalılar, öğretmenler aşılandı, öğrencilere zaten bir şey olmaz. Evinde yaşlı olanı varsa o da aşı olmuştur zaten. Önlerinde engel yok.

Evet ya 10 sınıfın 2.donemindeydim şu an 12'ye geçtim. Hiçbir şey bilmiyorum Allah sabır versin yeni bakan yeni eğitim sistemi.

Evet ya 10 sınıfın 2.donemindeydim şu an 12'ye geçtim. Hiçbir şey bilmiyorum Allah sabır versin yeni bakan yeni eğitim sistemi.
Ben de tam olarak aynı. 9 10 leş gibiydi ama 10. sınıfın 2. dönemi cok güzel olmustu derken okul kapandı.. 11'de 2 dakika gittik sınavlara, üstüne komple de acacaklardı ama yine yasaklar geldi.

Geri
Yukarı