9. sınıf Biyoloji notu 0 girilmiş

pRx1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, olay daha gerçekleşeli yarım saat olmadı. Elim ayağım titriyor; babamdan yiğeceğim azarı mı düşüneyim, sınıfta kalmamın derdini mi düşüneceğim bilmiyorum. e-Okula baktım, Biyoloji öğretmeni 2. dönem puanına 0 girmiş. Şaka gibi... Ne yapacağım ben?

Merhaba arkadaşlar, olay daha gerçekleşeli yarım saat olmadı. Elim ayağım titriyor; babamdan yiğeceğim azarı mı düşüneyim, sınıfta kalmamın derdini mi düşüneceğim bilmiyorum. e-Okula baktım, Biyoloji öğretmeni 2. dönem puanına 0 girmiş. Şaka gibi... Ne yapacağım ben?
Hocam 0 mı aldınız?

Sınav notuna mı? Sınav notu değil de performans ödevine sıfır girdiyse şöyle düşünebiliriz; ödevi teslim etmemiş olabilirsiniz, derslere katılmamış olabilirsiniz.

Çalışsaydınız hocam ne diyeyim üzücü bir durum.

Arkadaşlar,arkadaşın babası gördü sanırsam notu. Baksanız cevap vermiyor. Çok da iyi bir kardeşimizdi yazık oldu.

Şaka bir yana o hocanın telefonunu verir misiniz? Bu kadar insafsızlık olmaz. Kopya mı çektiniz naptınız hocam?

Geri
Yukarı